fot. 1
fot. 2

Polskie Radio Koszalin zaprasza do korzystania z oferty Studia Koncertowo-Nagraniowego im. Czesława Niemena. Nowoczesne, profesjonalne wyposażenie i oświetlenie oraz doskonała akustyka to cechy, które powodują, że nasze studio jest idealnym miejscem do pracy.

W klimatyzowanym studiu o powierzchni 108 mkw. można ustawić 100 krzeseł dla publiczności. Scena o wymiarach 7x3,5m i wysokości 0,47m powala na występ większości artystów. W skład studia wchodzi także małe pomieszczenie odizolowane akustycznie o powierzchni 11 mkw. z adaptacją akustyczną i okablowaniem audio.

Do dyspozycji artystów są dwa fortepiany (koncertowy PETROF i kameralny BLUTNER). Posiadamy nowoczesny system produkcyjny ProTools HD3 ver. 8.0.1 z pluginami Waves Platinum umożliwiający zapis 48 śladów jednocześnie. Tory audio oparte są o urządzenia najwyższej klasy:

  • mikrofony Neumann, SENNHEISER, DPA, SHURE, AKG,
  • przedwzmacniacze Universal Audio, Millennia, TL audio, SSL,
  • odsłuchy stereo Genelec 1038B z subwooferem 7071A i odsłuchy bliskiego pola Stereo Genelec 1029A,
  • procesor efektów TC electronic system 6000.
Nasze studio gościło m.in. następujących artystów: Anię Dąbrowską, Halinę Mlynkovą, Kasię Klich, Małgorzatę Ostrowską, Kasię Wilk, Łukasza Zagrobelnego, Kasię Cerekwicką, Mikę Urbaniak, Zbigniewa Wodeckiego, Yaro, Kortez oraz grupy Pectus, Elektryczne Gitary, Mr.Zoob, Plateau, Manchester, Raggafaya.

Studio Koncertowo-Nagraniowe im. Czesława Niemena można zarezerwować, dzwoniąc pod numer telefonu: 94 347 09 15.