Dlaczego reklama w Polskim Radio Koszalin to najlepszy wybór?

 • jesteśmy wśród liderów słuchalności w regionie,
 • docieramy z sygnałem do wschodniej części województwa zachodniopomorskiego, zachodniej części województwa pomorskiego i północnej części województwa wielkopolskiego. To największy obszar spośród wszystkich 17 Rozgłośni Regionalnych Polskiego Radia, zamieszkiwany przez 1,2 mln osób w grupie wiekowej 15+,
 • wsłuchujemy się w potrzeby naszych słuchaczy i klientów,
 • tworzymy atrakcyjny przekaz reklamowy,
 • do produkcji naszego programu wykorzystujemy najnowocześniejszą technikę,
 • program Polskiego Radia Koszalin jest unikatowy w skali regionu,
 • mamy 63 lata doświadczenia.
Rosnąca słuchalność Polskiego Radio Koszalin
Szukając sprawdzonych partnerów medialnych do przeprowadzenia akcji promocyjnej warto przyjrzeć się faktom. Polskie Radio Koszalin jest jednym z liderów słuchalności w regionie. To efekt wprowadzonej w 2011 roku strategii rozwoju rozgłośni. Podsumowało ją badanie z 2012 roku przeprowadzone przez pracownię Partner in Business Strategies z Sopotu. Aż 87% słuchaczy oceniło w nim naszą rozgłośnię jako wiarygodną, a 80% uznało program Polskiego Radia Koszalin jako atrakcyjny.
Wraz z poprawą wizerunku rozgłośni wzrosła też jego słuchalność. Z udziałem w czasie słuchania wynoszącym 9,30%, jesteśmy najpopularniejszą lokalną stacją radiową na terenie dawnego województwa koszalińskiego (źródło danych: badanie Radio Track, Millward Brown, fala sierpień : październik 2016). Cieszymy się także z faktu, że słuchacze aż tyle czasu w ciągu dnia spędzają z nami. Pod względem tego parametru, z wynikiem przekraczającym 190 minut, Polskie Radio Koszalin plasuje się w ścisłej czołówce wśród publicznych nadawców.
Mając tak wielu słuchaczy możemy zaoferować rozwiązania reklamowe dostosowane do potrzeb klientów i założeń danej kampanii. Dzięki temu podnosimy jej skuteczność i sprawiamy, że Państwa produkt czy usługa spotykają się z dużym zainteresowaniem. Oferujemy emisję i produkcję spotów reklamowych, sponsoring oraz reklamę na stronach naszego, największego w regionie portalu internetowego.

 1. Oferta reklamowa – na antenie

  Polskie Radio Koszalin oferuje:
  Spoty i komunikaty reklamowe
  Kampanie reklamowe polegające na emisji spotów i komunikatów w blokach reklamowych na antenie radiowej to podstawowy produkt reklamowy Polskiego Radia Koszalin. Długość spotu lub komunikatu dostosowywana jest do potrzeb reklamowych klienta. Cena tej formy reklamy jest uzależniona od: długości spotu lub komunikatu, zamówionej liczby emisji oraz wyboru bloków reklamowych. Atrakcyjnym rozwiązaniem są też pakiety reklamowe, w ramach których emisje spotów reklamowych i komunikatów proponujemy w promocyjnych cenach. Najpopularniejsze pakiety to 75 lub 100 emisji spotu o długości 20 sekund oraz 75 lub 100 emisji spotu o długości 30 sekund.

 • Sponsoring
  Polega głównie na reklamowaniu produktu lub usługi przed i po określonych programach radiowych. Umożliwia dotarcie z reklamą do precyzyjnie określonej grupy odbiorców. Nasi klienci mogą być sponsorem takich audycji jak Traffic (program o natężeniu ruchu drogowego) czy Prognoza pogody. Duże możliwości reklamowe dają także cykliczne imprezy organizowane przez Polskie Radio Koszalin.
  Korzyści wynikające z objęcia patronatem tych imprez to:
  możliwość skorzystania z wielu form i nośników reklamy,
 • wytworzenie silnych emocjonalnych więzi pomiędzy firmą a uczestnikami imprez,
 • zbudowanie wizerunku firmy zaangażowanej w życie społeczne miasta i regionu,
 • wykorzystanie zasięgu i siły marki Polskiego Radia Koszalin,
 • dotarcie do potencjalnych klientów Państwa firmy, mieszkańców regionu środkowopomorskiego.
 1. [Zobacz jakie imprezy organizujemy]

 2. Konkursy
  Są częścią programu, który cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy Polskiego Radia Koszalin. Pytania konkursowe nie są bezpośrednio związane z ofertą reklamodawcy. W ramach patronatu nad konkursem reklamodawca funduje natomiast nagrodę, którą zwykle jest jego produkt.

 3. Kreacja i produkcja
  Nasza rozgłośnia, korzystając ze swojego doświadczenia i zaplecza technicznego, oferuje klientom pełną obsługę reklamową - kreację i produkcję spotów reklamowych, jingli i komunikatów. Polskie Radio Koszalin posiada potężne archiwum efektów dźwiękowych i muzyki. Do dyspozycji klienta są także doświadczeni copywriterzy i lektorzy. Spoty reklamowe nagrywane są w profesjonalnym studiu nagrań.


Zapraszamy do kontaktu:

reklama@radio.koszalin.plAneta Musyt -
specjalista ds. marketingu i reklamy

a.musyt@radio.koszalin.pl

tel.: (94) 3470916

tel. kom.: 512983547


Hanna Jarczyńska - specjalista ds. promocji i reklamy

h.jarczynska@radio.koszalin.pl

tel. 506177986


Anna Miśko - specjalista ds. promocji i reklamy

a.misko@radio.koszalin.pl

tel. 602678805


Marcin Kuszyński - specjalista ds. marketingu i reklamy - Słupsk

m.kuszynski@radio.koszalin.pl

tel.: (59) 8483903

tel. kom.: 601668289