Szukaj w serwisie
2020 Inwestycje w Radiu Słupsk
Radio Słupsk doczekało się nowoczesnego samochodu transmisyjnego. Dziennikarze naszej słupskiej redakcji otrzymali właśnie Opla wyposażonego w urządzenia nadawcze.

Poza nim redakcja ma do dyspozycji samochód reporterski. W Słupsku trwa również rozbudowa pomieszczeń redakcyjnych. Wkrótce otwarcie newsroomu Nowych Mediów.

Jak mówi prezes Polskiego Radia Koszalin te inwestycje umacniają pozycję miejskiego radia w Słupsku. - Konsekwentnie rozwijamy nasze miejskie pasmo "Radio Słupsk", ponieważ wiemy jak wielką cieszy się popularnością wśród mieszkańców. Mamy wysoką słuchalność, ale nie spoczywamy na laurach. Za kilka tygodni oddamy do użytku dwa nowe pomieszczenia redakcyjne. Prowadzimy także nabór dziennikarzy do redakcji Nowych Mediów.
2020 Nowe samochody reporterskie dla dziennikarzy Polskiego Radia Koszalin Po 9-latach Radio Koszalin modernizuje swoją flotę. Do dziennikarzy trafiły nowe Ople - dwie Corsy oraz Insignia. Samochody na stałe otrzymały także redakcje terenowe w Szczecinku i Kołobrzegu. Nasz korespondent w Pile otrzymał zmodernizowany samochód transmisyjny, który usprawni pracę w terenie.
2019 Pod koniec kwietnia otworzyliśmy nowoczesną redakcję w Szczecinku Pokój w starej kamienicy zamieniliśmy na nowoczesny obiekt biurowy. Bohaterów Warszawy 28 to nasz aktualny szczecinecki adres. Z nowego studia można realizować audycje „na żywo”. - Bardzo się cieszę, że udało się to wszystko spiąć i udowodnić, że znowu możemy zmieniać radio na lepsze. To jest małe pomieszczenie, ale o ogromnym potencjale technologicznym, warsztatowym, intelektualnym. Jesteśmy na dobrej drodze, żeby dalej rozwijać nasze radio, by było ono lepsze dla nas i dla naszych słuchaczy - powiedział tego dnia Piotr Ostrowski, prezes Polskiego Radia Koszalin.
2019 Polskie Radio Koszalin wprowadziło nową ramówkę Na naszej antenie pojawiły się nowe audycje, np.: „Świat za horyzontem”, „Zwierzę w eterze”, czy „Radioportret”. Zmiano antenowym towarzyszyła kampania reklamowa. Do naszych słuchaczy z billboardów uśmiechali się: Beata Górecka, Katarzyna Kużel, Anna Popławska, Tomasz Tran i Mariusz Brokos.
2018 Polskie Radio Koszalin włączyło się w obchody setnej rocznicy odzyskania przez nasz kraj niepodległości Z tej okazji w naszym Studiu Koncertowo-Nagraniowym im. Czesława Niemena odbyły się następujące koncerty: „100 na 100, czyli Sto Piosenek na Stulecie Niepodległości” (10 listopada), Smolik / Kev Fox (16 listopada), Kamil Piotrowicz Sextet (21 listopada), Jary Oddział Zamknięty (22 listopada). Nasi Słuchacze wybrali też największy przebój stulecia - to „Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena.
2018 65-lecie Polskiego Radia Koszalin Nasza rozgłośnia hucznie obchodziła swoje 65. urodziny. Do świętowania zaprosiliśmy mieszkańców Koszalina i regionu. Jedną z imprez w ramach obchodów 65-lecia naszej rozgłośni była czerwcowa wyjątkowa edycja „Biegu po zdrowie”. Ponad trzy tysiące osób pobiegło, pojechało i potruchtało ulicami Koszalina. Na mecie biegu - na terenie Wodnej Doliny - odbył się Rodzinny Festyn Rekreacyjny. W lipcu zorganizowaliśmy natomiast koncert Patrycji Markowskiej, która wystąpiła podczas festiwalu „Media i Sztuka” w Darłowie.
2017 1 stycznia wystartował nowy portal prk24.pl
2014 Rozszerzenie programu miejskiego Radia Słupsk oraz otwarcie drugiego - nowego studia emisyjnego
2014 Pierwsza relacja z nowego wozu satelitarnego Wóz satelitarny Radia Koszalin zaprojektowała i zbudowała w całości nasza rozgłośnia. To jeden z najnowocześniejszych pojazdów transmisyjnych w Polsce. Oparty jest na podwoziu Mercedesa.
2012 Otwarcie Redakcji Polskiego Radia Koszalin w Kołobrzegu 11 kwietnia 2012 roku odbyło się uroczyste otwarcie nowej Redakcji Polskiego Radia Koszalin w Kołobrzegu. Kołobrzeskie studio mieści się przy ulicy Gen. Bema 5.
Więcej »