W „Studiu Kołobrzeg” mówiliśmy o ważnych i ciekawych sprawach dotyczących miasta i jego okolic.
Zapowiedź sportowego weekendu.
W sali konferencyjnej Centrum Kształcenia Zawodowego wczoraj odbyła się absolutoryjna sesja rady powiatu kołobrzeskiego. Obrady rozpoczęły się od rozpatrzenia raportu o stanie powiatu kołobrzeskiego za 2025 rok. Następnie przystąpiono do głosowania nad uchwałą w sprawie udzielenia wotum zaufania dla Zarządu Powiatu. 15 głosami „za”, przy 4 wstrzymujących się, podjęto uchwałę. Następnie starosta kołobrzeski Mirosław Tessikowski przedstawił sprawozdanie z wykonania budżetu za 2025 rok. Za podjęciem uchwały absolutoryjnej dla Zarządu Powiatu było 15 radnych, 4 radnych wstrzymało się od głosu.
W zbliżający się weekend czekają nas upały. Jak sobie z nimi radzić? O to Mariusz Wolański zapytał Dariusza Hoca, szefa wydziału zarządzania kryzysowego w Urzędzie Miasta Kołobrzeg.