fot.FB/Brzozowy Raj

Tak jak każde drzewo, potrzebuje silnych korzeni w ziemi, by mieć piękną i rozłożystą koronę, podobnie człowiek, aby móc wzrastać potrzebuje znaleźć swoje miejsce na ziemi, gdzie będzie mógł zapuścić swoje korzenie. Tak o miejscu, w którym postanowili żyć piszą Tomek i Basia.

Tomek dodaje: - Tworzenie własnego raju oraz możliwość obserwacji innych w swojej przestrzeni miłości, jest czymś, co nieustannie gra piękną melodię w moim sercu, popychając ku wspólnemu stworzeniu pięknej ojczyzny dla nas wszystkich!

A zamieszkanie w wyjątkowym miejscu pojawiło się po przeczytaniu serii książek Władimira Megre -„Dzwoniące Cedry Rosji”. Do tego pojawiła się przestrzeń, gdzie każdy mógł znaleźć dla siebie kawałek swojej ziemi. A to wszystko w Osadzie Rodowych Posiadłości „Kwitnące Ogrody”, która usadowiona została w sercu Drawskiego Parku Krajobrazowego na Pojezierzu Drawskim, w miejscowości Nowe Worowo.

Zapraszam do Rodowej Posiadłości „Brzozowego Raju” i do wysłuchania reportażu „Ta ziemia nas wybrała”. Bohaterami reportażu są Tomek i Basia właśnie z „Brzozowego Raju”.

Posłuchaj

„Ta ziemia nas wybrała” - Renata Pacholczyk