Do zdarzenia doszło przed godziną 8 na drodze ekspresowej S6 w kierunku Szczecina, na wysokości węzła Gorzebądz. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, 27-letnia kierująca Chevroletem została zmuszona do gwałtownego hamowania przez jadący przed nią pojazd. W efekcie straciła panowanie nad samochodem, uderzyła w bariery energochłonne i zatrzymała się na poboczu.
Na miejsce skierowano służby ratunkowe. Kierująca nie odniosła obrażeń i nie wymagała pomocy medycznej. Zdarzenie nie spowodowało utrudnień w ruchu.
Ze względu na uszkodzenia samochodu policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny Chevroleta. Funkcjonariusze sporządzili także wniosek o ukaranie wobec dotąd nieustalonego kierowcy, którego sposób jazdy miał doprowadzić do powstania zagrożenia w ruchu drogowym.
Trwają czynności mające na celu wyjaśnienie dokładnych okoliczności zdarzenia oraz ustalenie tożsamości kierującego.
Adam Wójcik/aś