fot. Jarosław Banaś/prk24

W audycji „Otwarta Antena” Studia Kołobrzeg gośćmi Jarosława Banasia byli Marek Młynarczyk, radny rady miasta w kadencji 2014-18, prezes Zarządu Wspólnoty Mieszkaniowej „Koszalińska” i Artur Dąbkowski, radny rady miasta czterech kadencji, mieszkaniec Podczela.

Marek Młynarczyk i Artur Dąbkowski starają się o mandaty kołobrzeskich radnych, startując z KWW Jacka Woźniaka Koalicja Samorządowa. W pierwszej części rozmowy ocenili trwającą kampanię samorządową. - Ubolewam, że nie dochodzi do debaty kandydatki i kandydatów walczących o fotel prezydenta - mówił Artur Dąbkowski.

- Jestem przekonany, że będzie druga tura wyborów - oceniał Marek Młynarczyk.

W drugiej części rozmowy przedstawione zostały najważniejsze punkty programów wyborczych starających się o mandat. - Chcę wprowadzić w mieście oszczędności w opłatach za ciepłą wodę. W mojej wspólnocie już zmniejszyłem rachunki o 20 procent - mówił Marek Młynarczyk.

Artur Dąbkowski podkreślał konieczność budowy łącznika z ulicy Myśliwskiej jako koniczne rozwiązanie komunikacyjne. Rozmówcy wspólnie podkreślali konieczność szerszego wprowadzania programów budownictwa mieszkalnego.

Zapraszamy do wysłuchania rozmowy.

jb/zas

Posłuchaj

„Otwarta Antena”: Artur Dąbkowski i Marek Młynarczyk