Szukaj w serwisie

Jarosław Banaś

j.banas@radio.koszalin.pl
512 901 465

O autorze

W mediach od 1993 roku. Debiut w Polskim Radio Koszalin. Później udało mi zwiedzić i współpracować z większością polskich mediów, ale zawsze radio było tym najważniejszym. Jestem pokoleniowo przeczulony na ograniczanie wolności wypowiedzi. W soboty zapraszam do „Studia Kołobrzeg”, a na co dzień biegam po pierwszym biskupstwie i okolicy z reporterskim mikrofonem.
RozwińZwiń
25 września 11:01 „Studio Kołobrzeg”: m.in. o Kongresie Morskim w Szczecinie i sesji Sejmiku Zachodniopomorskiego W „Studiu Kołobrzeg” podjęliśmy również temat relacji pomiędzy polskością a wiarą. Mówiliśmy także o projekcie uchwał samorządowych oraz zbliżających się regatach. Niezbędne wiadomości z miasta na granicy dwóch makroregionów - szczecińskiego i koszalińskiego zredagowali: Małgorzata Abramowicz, Mariusz Wolański i Jarosława Banaś. 18 września 13:25 „Studio Kołobrzeg” m.in. o Kongresie Morskim oraz hipo i muzykoterapii Jak co tydzień, w sobotni poranek, goście „Studia Kołobrzeg” dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście, regionie i kraju 17 września 15:45 Bogdan Błaszczyk został nowym przewodniczącym kołobrzeskiej rady miasta Dotychczasowy przewodniczący Piotr Lewandowski (PO) złożył rezygnację i mandat radnego, ponieważ wyjeżdża z miasta. W piątek na sesji nadzwyczajnej radni na jego następcę wybrali byłego prezydenta Kołobrzegu i byłego posła SLD Bogdana Błaszczyka 14 września 16:46 Kazimierz Sikora: nie byłem tajnym współpracownikiem Służby Bezpieczeństwa Jak informuje „Gazeta Polska”, z dokumentów, które zachowały się w IPN-ie w Szczecinie ma wynikać, że Kazimierz Sikora został zarejestrowany przez Służbę Bezpieczeństwa jako TW „Wojtek” i miał donosić na kolegów pływających z nim na promach. Sikora zaprzecza tym doniesieniom. 11 września 11:01 „Studio Kołobrzeg" m.in. o przygotowaniach do beatyfikacji kardynała Stefana Wyszyńskiego Jak co tydzień, w sobotni poranek, goście „Studia Kołobrzeg” dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście, regionie i kraju 7 września 16:31 Źródło: redakcja 1 października kołobrzeska dyspozytornia pogotowia ratunkowego zakończy działalność Zgłoszenia przyjmować będą dyspozytorzy ze Szczecina. Pracownicy kołobrzeskiej placówki nie zgadzają się na przeniesienie do stolicy województwa 4 września 11:01 Źródło: redakcja „Studio Kołobrzeg" m.in. o rocznicy wybuchu II wojny światowej oraz sprawowaniu przez radnych powiatu ich mandatów Jak co tydzień, w sobotni poranek, goście „Studia Kołobrzeg” dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście, regionie i kraju. 31 sierpnia 16:47 W Kołobrzegu nie rozstrzygnięto przetargu na remont targowiska. Miasto otrzymało tylko jedną ofertę Miasto w ramach procedury przetargowej otrzymało tylko jedną ofertę. Ponadto, jej warunki o 100 procent przewyższyły zakładany budżet. Planowano bowiem przeznaczyć na inwestycję 6 mln 300 tys. zł, a startujący w przetargu wyliczył, że remont wyniesie około 13 mln zł
28 sierpnia 11:00 Studio Kołobrzeg m.in. o lotnisku w Podczelu Jak co tydzień, w sobotni poranek, goście „Studia Kołobrzeg” dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście, regionie i kraju 21 sierpnia 11:06 Źródło: redakcja „Studio Kołobrzeg" m.in. o Herbertiadzie, Festiwalu Rock nad Bałtykiem oraz 75-leciu Kotwicy Kołobrzeg Kołobrzeg wakacyjnie zaprasza na sobotę do Regionalnego Centrum Kultury na spotkanie z poezją Zbigniewa Herberta, na rockowy koncert do amfiteatru i na stadion piłkarski. Oprócz tego w Wakacyjnym SK samorządowa polityka i historia polski. Zapraszają: Małgorzata Abramowicz, Mariusz Wolański i Jarosław Banaś. Zawsze w sobotę od 8 do 11.
Więcej »