Szukaj w serwisie

Jarosław Banaś

j.banas@radio.koszalin.pl
512 901 465

O autorze

W mediach od 1993 roku. Debiut w Polskim Radio Koszalin. Później udało mi zwiedzić i współpracować z większością polskich mediów, ale zawsze radio było tym najważniejszym. Jestem pokoleniowo przeczulony na ograniczanie wolności wypowiedzi. W soboty zapraszam do „Studia Kołobrzeg”, a na co dzień biegam po pierwszym biskupstwie i okolicy z reporterskim mikrofonem.
RozwińZwiń
27 lutego 10:01 Źródło: redakcja W „Studiu Kołobrzeg” rozmawialiśmy m.in. o Sunrise Festivalu oraz o szczepieniu nauczycieli Jak co tydzień - w sobotni poranek - goście „Studia Kołobrzeg” dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście 23 lutego 17:22 11 marca działalność wznawiają uzdrowiska. Czy kołobrzeskie są przygotowane do nietypowego sezonu?
Kołobrzeskie uzdrowiska zrealizowały wiele inwestycji, by dopasować się do nowych warunków sanitarnych i móc przyjąć odpowiednią liczbę kuracjuszy
22 lutego 19:47 Źródło: redakcja O organizacji Sunrise Festivalu w Podczelu zdecydują kołobrzescy radni i... ptaki Ekolodzy uważają, że organizacja festiwalu na terenie byłego lotniska może zagrażać ptakom, które są pod ochroną. Szef klubu radnych PiS-u Maciej Bejnarowicz złożył już w tej sprawie interpelację. Z kolei organizator imprezy twierdzi, że w tym miejscu nie żyje ptactwo pod ścisłą ochroną 20 lutego 10:01 Źródło: redakcja W „Studiu Kołobrzeg” rozmawialiśmy o rządowym programie wsparcia dla gmin popegeerowskich Jak co tydzień - w sobotni poranek - goście „Studia Kołobrzeg” dyskutowali o najważniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście 13 lutego 10:01 „Studio Kołobrzeg”: rozmowy o wydarzeniach minionego tygodnia w regionie i kraju Już tradycyjnie, w sobotni poranek, goście „Studia Kołobrzeg” rozmawiali o najistotniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście i kraju 12 lutego 20:22 Źródło: redakcja Przed nami kulturalny weekend: ruszyły kina, teatry i galerie Zainteresowanie jest duże. Pracują galerie sztuki, w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym najbliższe spektakle są już wyprzedane, do koszalińskiego kina Kryterium jeszcze bilety dostaniemy. Kończą się za to wejściówki do kołobrzeskiego kina Wybrzeże. Część palcówek zapowiada imprezy z udziałem publiczności za tydzień - raport w tej sprawie przygotował Jarosław Banaś 11 lutego 19:24 Źródło: redakcja Piotr Redmerski odwołany ze stanowiska prezesa Polskiej Żeglugi Bałtyckiej Po 15 latach pracy, prezesa odwołała rada nadzorcza spółki. Za odejściem zagłosowały trzy osoby, przeciwko było dwóch przedstawicieli załogi. Na pewno będzie mi tego brakowało - komentował były już prezes Piotr Redmerski.
11 lutego 13:25 Źródło: redakcja W piątek rozpoczną się szczepienia nauczycieli przeciwko Covid-19. Ilu pedagogów z naszego regionu przyjmie szczepionkę? Do poniedziałku na szczepienia rejestrować się mogą nauczyciele z klas I-III. Zrobiło to już 268 tysięcy z nich 8 lutego 19:21 Hotele w regionie szykują się do przyjęcia pierwszych gości W Kołobrzeskich przedsiębiorcach narodziła się nadzieja na odrobienie strat. Wszystko dzięki decyzji rządu, że od 12 lutego swoją działalność mogą wznowić hotele. W większości obiektów trwają ostatnie przygotowania. Jakie panują tam nastroję sprawdzał Jarosław Banaś 6 lutego 10:02 „Studio Kołobrzeg”: dyskusje o najważniejszych wydarzeniach minionego tygodnia w regionie Już tradycyjnie, w sobotni poranek, goście „Studia Kołobrzeg” rozmawiali o najistotniejszych wydarzeniach mijającego tygodnia w mieście i kraju
Więcej »