Szukaj w serwisie

Jarosław Banaś

j.banas@radio.koszalin.pl
512 901 465

O autorze

W mediach od 1993 roku. Debiut w Polskim Radio Koszalin. Później udało mi zwiedzić i współpracować z większością polskich mediów, ale zawsze radio było tym najważniejszym. Jestem pokoleniowo przeczulony na ograniczanie wolności wypowiedzi. W soboty zapraszam do „Studia Kołobrzeg”, a na co dzień biegam po pierwszym biskupstwie i okolicy z reporterskim mikrofonem.
RozwińZwiń
22 stycznia 11:28 Źródło: redakcja W „Studiu Kołobrzeg” m. in. o polityce promowej państwa, walce z pandemią, inwestycjach miejskich i dotacji na sport Jak co tydzień, w sobotni poranek, rozmawialiśmy o najważniejszych wydarzeniach w kurorcie 18 stycznia 20:16 „Wieczorne spotkania”: jak wydawać książki? Od kilku lat raporty Biblioteki Narodowej alarmują o niskim poziomie czytelnictwa wśród Polaków. Czy te wyniki wpływają na chęć wydawania książek przez autorów? Z czym należy się mierzyć, podejmując decyzję o wydaniu własnego dzieła literackiego? 15 stycznia 17:20 „Słownik na Fali”: m.in. o Młodzieżowym Słowie Roku 2021 13 stycznia 18:26 Około stu rybaków zablokowało dziś w ramach protestu drogę krajową nr 6 w miejscowości Malechowo Protest trwał od godziny 11 do 13. Samochody przepuszczano rotacyjnie, co 10 minut. W proteście brali udział rybacy ze Świnoujścia, Kołobrzegu, Ustki, Dziwnowa, Chłopów, Darłowa, Dąbek, Jarosławca i Ustki
12 stycznia 20:27 Rozmowa z Karoliną Cichy-Szromnik 9 stycznia 18:10 W Ustroniu Morskim w parafii pw. Podwyższenia Krzyża Świętego trwa świąteczny koncert W wydarzeniu wzięli udział muzycy Strażackiej Orkiestry Dętej „Morka” i Diakoni Muzycznej „Tyle Dobrego”. 60 muzyków w koncertowaniu połączyła świąteczna tradycja i urodziny proboszcza ks. Arkadiusza Oslisloka 6 stycznia 16:04 Źródło: redakcja Słowo roku w najnowszym „Słowniku na fali” 6 stycznia 09:25 Źródło: redakcja Wigilia Bożego Narodzenia obrządków wschodnich - m.in. prawosławnych i grekokatolików Wierni obrządku greckokatolickiego oraz prawosławnego rozpoczynają świętowanie Bożego Narodzenia. Różnica ta wynika z używania przez kościoły zachodni i wschodni odmiennych kalendarzy 30 grudnia 11:09 „Do zwariowania jeden krok albo zielono mi” - Jarosław Banaś 25 grudnia 12:26 Jak w Kołobrzegu obchodzono pierwsze Święta Bożego Narodzenia po II wojnie światowej?
Więcej »