W „Studiu Kołobrzeg” mówiliśmy o ważnych i ciekawych sprawach dotyczących miasta i jego okolic.

Jak w każdy poniedziałek podsumowujemy wydarzenia sportowe minionego weekendu.

materiał Mariusza Wolańskiego

W sobotę odbył się wernisaż wystawy kołobrzeskiej artystki - Alicji Bałabuch, absolwentki Projektowania Ubioru na Akademii Sztuk Pięknych im. Władysława Strzemińskiego w Łodzi, który odbył się w Regionalnym Centrum Kultury.

materiał Małgorzaty Abramowicz

Nowe targowisko w Kołobrzegu funkcjonuje od września zeszłego roku. Od samego początku użytkownicy zwracali uwagę na konstrukcję wiaty, a raczej zadaszenia, które ze względu na dużą wysokość w żaden sposób nie spełnia swojej funkcji, czyli nie chroni przed wiatrem, deszczem ani przed śniegiem. Urzędnicy od samego początku obiecywali osłonić miejsca handlujące. Jak zmian nie było, tak w dalszym ciągu nie ma.

materiał Małgorzaty Abramowicz

W bibliotece przy Frankowskiego rusza Kocia Kawiarnia. To wspaniała okazja, aby bliżej poznać czworonogów i być może wrócić do domu z jednym z nich. Akcja ma na celu zachęcenie do świadomej adopcji jednego z kocich lokatorów, a także zbiórkę pieniędzy i karmy dla schroniska Rex oraz stowarzyszenia nie nasze koty. Akcji towarzyszą liczne atrakcje i potrwa ona do środy.

materiał Aleksandry Szymańskiej