fot. pixabay.com

Jak co tydzień, w sobotni poranek, rozmawialiśmy o najważniejszych wydarzeniach minionego tygodnia w Kołobrzegu i okolicznych miejscowościach.

W tym roku po raz pierwszy podczas jednej gali rozdano Koniki Kołobrzeskie i Perły Powiatu. Zapraszamy do wysłuchania relacji z gali.

materiał Mariusza Wolańskiego

O pokonkursowej wystawie Polskiej Fotografii Sportowej rozmawialiśmy z dyrektorem Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie dr. Sławomirem Majcherem.

rozmowa z dr. Sławomirem Majcherem

W panelu samorządowym uczestniczyli radni miejscy: Maciej Bejnarowicz (Prawo i Sprawiedliwość), Jacek Woźniak (Koalicja Samorządowa) i Dariusz Zawadzki (Platforma Obywatelska), którzy rozmawiali o przedwyborczym klimacie w mieście i powiecie.

panel samorządowy

Czesław Hoc, kołobrzeski poseł PiS skomentował bieżącą sytuację w Polskiej Żegludze Bałtyckiej oraz swój ewentualny start w wyborach na prezydenta Kołobrzegu.

rozmowa z Czesławem Hocem

Senator Janusz Gromek (Platforma Obywatelska) opowiada m.in. o pracach w Polsko-Mołdawskiej Grupie Parlamentarnej oraz Senackiej Komisji Socjalnej, a także komentuje bieżące wydarzenia społeczno-polityczne.

rozmowa z Januszem Gromkiem

Anna Bańkowska, członek Zarządu Województwa Zachodniopomorskiego (PO) oraz Henryk Carewicz, radny wojewódzki (PiS) mówili o dobiegającej końca kadencji sejmiku województwa zachodniopomorskiego.

rozmowa z Anną Bańkowską i Henrykiem Carewiczem

Audycję przygotował Mariusz Wolański

Opracowanie muzyczne: Adrian Adamowicz