fot. Koszalin Centrum Pomorza/Facebook
Jak co roku, uczestnicy muszą wziąć udział w biznesowych szkoleniach, przygotować biznesplan i przekonać do niego komisję. Do wygrania są: 35 tysięcy złotych, pakiety usług doradczych, szkolenia oraz vouchery na programy i kursy komputerowo-księgowe.

- O nagrody mogą walczyć osoby dorosłe do 35. roku życia i młodzież ze szkół ponadpodstawowych. To dwie grupy, które chcą zapoznać się z przedsiębiorczością, nauczyć się pisania biznesplanu, przygotować projekty i realizować pasje - powiedział Piotr Jedliński, prezydent Koszalina.

W organizację konkursu włączyło się kilkanaście firm i instytucji. Dlatego pula nagród jest bardzo duża.

- Laureat pierwszej kategorii otrzyma 35 tysięcy złotych oraz pakiety usług doradczych, szkolenia, a także vouchery na programy i kursy komputerowo-księgowe - podkreśliła Joanna Piotrkowska-Ciechomska, dyrektor wydziału obsługi inwestorów kluczowych i zatrudnienia.

Chętni do udziału w konkursie mogą zgłaszać się do 11 października. Finał konkursu odbędzie się drugiej połowie grudnia.
ap/rz

Posłuchaj

Piotr Jedliński, prezydent Koszalina Joanna Piotrkowska-Ciechomska, dyrektor wydziału obsługi inwestorów kluczowych i zatrudnienia