Szukaj w serwisie

Anna Popławska

a.poplawska@radio.koszalin.pl
94 347 09 22

O autorze

Koszalinianka z urodzenia i z wyboru. Dla niej pobudka przed świtem i jazda przez śpiące miasto to pestka. Wszystko przez to, że lubi pić kawę w dobrym towarzystwie... słuchaczy. Jej „dzień dobry" jest w radiu pierwsze. W czasie pracy w królestwie informacji, a w czasie wolnym w królestwie domowników dwu- i czworonożnych. Należy do szczęśliwej mniejszości, dla której praca to pasja. Choć do szczęścia potrzebuje jeszcze książek i sprawnego roweru.
RozwińZwiń
30 listopada 14:55 Piotr Jedliński: nie godzę się na żaden dyktat. Koszalin nie jest miastem jednej partii Prezydent Koszalina odniósł się na antenie Polskiego Radia Koszalin do zarzutów, m.in. „zdrady mieszkańców”, kierowanych pod jego adresem przez Tomasza Sobieraja, wicemarszałka województwa zachodniopomorskiego i szefa PO w Koszalinie 30 listopada 08:53 Źródło: redakcja Krzysztof Paszyk: PSL proponuje, aby państwo wypłaciło 600 złotych każdemu w pełni zaszczepionemu przeciwko Covid-19 Pilski poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego, który był we wtorek gościem porannego „Studia Bałtyk”, w rozmowie z Anną Popławską podkreślił, że organizatorzy różnych wydarzeń powinni mieć prawo do weryfikacji osób zaszczepionych i niezaszczepionych 29 listopada 11:36 Źródło: redakcja „Studio Bałtyk Koszalin” m.in. o złym stanie technicznym wiaduktu w ciągu ulicy Władysława IV Zaproszenie Anny Popławskiej przyjeli w tym tygodniu: radny Koalicji Obywatelskiej Jakub Kowalik, radny niezrzeszony Marcin Waszkiewicz, Tomasz Nowe z Zakładu Komunikacji Miejskiej w Koszalinie oraz dyrektor Caritas Diecezji Koszalińsko-Kołobrzeskiej ks. Tomasz Roda. 29 listopada 09:02 Źródło: redakcja Prof. Kazimierz Kik: mamy brak konsekwencji i strategii w walce z pandemią Politolog, który był w poniedziałek gościem porannego „Studia Bałtyk”, w rozmowie z Anną Popławską odniósł się m.in. do tarczy antyinflacyjnej zaprezentowanej przez rząd, sytuacji na granicy polsko-białoruskiej oraz wpływu pandemii na politykę kraju.

28 listopada 14:29 Źródło: redakcja Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o nowelizacji ustawy o ochronie granicy państwowej O tym, czy możliwe jest ponadpolityczne porozumienie w sprawie metod walki z pandemią, o ogłoszonej przez premiera Mateusza Morawieckiego tarczy antyinflacyjnej i o nowelizacji ustawy o ochronie granicy państwowej rozmawiali w audycji „Po słowie” politycy z regionu. 26 listopada 08:58 Źródło: redakcja Zbigniew Konwiński: w przyszłym roku inflacja będzie kosztowała Polaków 25-27 miliardów złotych Zdaniem słupskiego posła Platformy Obywatelskiej, który w piątek był gościem porannego „Studia Bałtyk”, przedstawiona w czwartek rządowa tarcza antyinflacyjna wprowadzona jest za późno, a zapisane w niej rozwiązania są zbyt zachowawcze 25 listopada 18:30 Jest przetarg na przebudowę i remont stadionu miejskiego w Sławnie Miasto na ten cel otrzymało prawie 2,5 miliona złotych dofinansowania w ramach rządowego programu „Sportowa Polska” 23 listopada 16:44 Źródło: redakcja Danuta Zawadzka: rozwój polskiej energetyki wiatrowej na Bałtyku ma największy potencjał w Europie O znaczeniu farm wiatrowych na Bałtyku dla rozwoju uczelni w regionie, współpracy pomorskich uczelni w tej sprawie i szansach dla lokalnego rynku pracy i absolwentów Politechniki Koszalińskiej, jakie daje rozwój sektora offshore mówiła dziś w PRK prof. Danuta Zawadzka, rektor Politechniki Koszalińskiej. 22 listopada 13:40 Źródło: redakcja Koszalin niechlubnym „liderem” zakażeń koronawirusem w kraju Miasto jest na pierwszym miejscu pod względem liczby zakażeń w przeliczeniu na 10 tysięcy mieszkańców. Z poniedziałkowych danych Ministerstwa Zdrowia wynika, że wskaźnik ten wynosi w Koszalinie 10,39. Dla porównania średnia dla województwa zachodniopomorskiego to 5,39 22 listopada 10:12 Źródło: redakcja Prezydent Koszalina: z podwyżki podatków sfinansujemy m.in. remonty chodników i dróg oraz działalności klubów sportowych Piotr Jedliński w „Studiu Bałtyk Koszalin” skomentował ostatnią nadzwyczajną sesję rady miasta, podczas której radni zdecydowali o podwyżce podatków od nieruchomości i środków transportu. 1 stycznia stawki wzrosną o 3,6 proc.
Więcej »