Szukaj w serwisie

Anna Popławska

a.poplawska@radio.koszalin.pl
94 347 09 22

O autorze

Koszalinianka z urodzenia i z wyboru. Dla niej pobudka przed świtem i jazda przez śpiące miasto to pestka. Wszystko przez to, że lubi pić kawę w dobrym towarzystwie... słuchaczy. Jej „dzień dobry" jest w radiu pierwsze. W czasie pracy w królestwie informacji, a w czasie wolnym w królestwie domowników dwu- i czworonożnych. Należy do szczęśliwej mniejszości, dla której praca to pasja. Choć do szczęścia potrzebuje jeszcze książek i sprawnego roweru.
RozwińZwiń
21 września 10:11 Dariusz Wieczorek: sytuacja w sprawie kopalni Turów jest poważna i nie można jej bagatelizować Poseł Nowej Lewicy, który we wtorek był gościem porannego „Studia Bałtyk”, w rozmowie z Anną Popławską, odniósł się m.in. do poniedziałkowej decyzji Trybunału Sprawiedliwości UE, który nałożył na Polskę karę 500 tys. euro dziennie w związku z niezaprzestaniem wydobycia węgla brunatnego w kopalni Turów 20 września 10:26 Źródło: redakcja „Studio Bałtyk Koszalin”: m.in. o sytuacji epidemicznej w szkołach Zaproszenie Anny Popławskiej przyjęli prezes Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Robert Bodendorf, zachodniopomorski wicekurator oświaty Bogusław Ogorzałek i dyrektor Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie w Koszalinie Mirosława Zielony 20 września 09:51 Prof. Kazimierz Kik: dostrzegam u Donalda Tuska dobre pomysły taktyczne, ale też bezradność programową Politolog, który był w poniedziałek gościem porannego „Studia Bałtyk”, w rozmowie z Anną Popławską skomentował m.in. propozycje polityczne, które zostały przedstawione na ostatniej konwencji Platformy Obywatelskiej w Płońsku oraz relacje na linii Polska-Bruksela 19 września 13:25 „Po Słowie”: m.in. o tym, czy możliwy jest Polexit oraz o uszczelnieniu przepisów ograniczających handel w niedzielę O poziomie debaty publicznej w Polsce w związku z wypowiedzią posła Konfederacji Grzegorza Brauna, skierowaną do ministra Zdrowia Adama Niedzielskiego, o uszczelnieniu przepisów ograniczających handel w niedzielę, jak również o tym, czy możliwy jest Polexit i o proteście medyków - o tym w audycji „Po Słowie” rozmawiali dziś politycy z regionu 18 września 11:46 W Koszalinie ruszył pilotażowy program szczepień skierowany do obcokrajowców uczących się lub pracujących w regionie Obcokrajowcy legalnie przebywający na terenie województwa zachodniopomorskiego będą mogli bez zbędnych formalności zaszczepić się przeciwko COVID-19 17 września 09:18 Źródło: PAP Marcin Porzucek: musimy zwiększyć liczbę lekarzy, co może się wiązać ze zwiększeniem liczby miejsc na studiach medycznych Poseł Prawa i Sprawiedliwości był gościem Anny Popławskiej w porannym „Studiu Bałtyk”. W rozmowie mówił o trwającej w sejmie debacie w sprawie podniesienia kwoty wolnej od podatku. Nawiązał również do protestu medyków w Warszawie
16 września 14:27 Źródło: redakcja W Koszalinie rusza siódma edycja konkursu „Firma na start” Jak co roku, uczestnicy muszą wziąć udział w biznesowych szkoleniach, przygotować biznesplan i przekonać do niego komisję. Do wygrania są: 35 tysięcy złotych, pakiety usług doradczych, szkolenia oraz vouchery na programy i kursy komputerowo-księgowe 15 września 18:28 Znamy program 12. Koszalińskich Konfrontacji Młodych m-Teatr Festiwal promujący młody polski teatr rozpocznie się 23 września. Zaplanowano cztery spektakle konkursowe, pokazy towarzyszące i spotkania z aktorami 15 września 09:17 Czesław Hoc: nie trzeba już czekać na wyznaczony termin - znaleźliśmy się w sytuacji, kiedy to szczepionka czeka na pacjenta Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia był gościem Anny Popławskiej w porannej audycji „Studio Bałtyk”. W rozmowie zwrócił uwagę na trwającą 4 falę pandemii oraz zapowiedział, że w sejmie odbędzie się posiedzenie ws. organizacji Narodowego Programu Szczepień. Mówił również o ogromnym wsparciu finansowym dla PŻB i PŻM.
14 września 09:18 Źródło: redakcja Krzysztof Paszyk: środków na służbę zdrowia należy szukać w pieniądzach spływających z tytułu akcyzy za alkohol i papierosy Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego był gościem Anny Popławskiej w porannej audycji „Studio Bałtyk”. W rozmowie odniósł się do spadku poparcia dla PSL-u w ostatnich sondażach. Wyraził stosunek partii do ministra Grzegorza Pudy oraz zaprezentował rozwiązania ugrupowania w kwestii wsparcia służby zdrowia.
Więcej »