Szukaj w serwisie

Anna Popławska

a.poplawska@radio.koszalin.pl
94 347 09 22

O autorze

Koszalinianka z urodzenia i z wyboru. Dla niej pobudka przed świtem i jazda przez śpiące miasto to pestka. Wszystko przez to, że lubi pić kawę w dobrym towarzystwie... słuchaczy. Jej „dzień dobry" jest w radiu pierwsze. W czasie pracy w królestwie informacji, a w czasie wolnym w królestwie domowników dwu- i czworonożnych. Należy do szczęśliwej mniejszości, dla której praca to pasja. Choć do szczęścia potrzebuje jeszcze książek i sprawnego roweru.
RozwińZwiń
20 czerwca 15:14 Źródło: redakcja „Po Słowie”: o kolejnej nieudanej próbie wyboru Rzecznika Praw Obywatelskich Senat zablokował kandydaturę senator Lidii Staroń na to stanowisko. Za zagłosowało 45 osób, 51 było przeciw, a trzy wstrzymały się od głosu 20 czerwca 10:09 Źródło: redakcja Hospicjum w Darłowie ma już dziesięć lat W sobotę w ogrodzie Domu Hospicyjno-Opiekuńczego Caritasu w Darłowie mszę świętą sprawował ordynariusz diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej bp Edward Dajczak. Po liturgii odbył się koncert 20 czerwca 09:19 Źródło: redakcja „Zabij to i wyjedź z tego miasta” najlepszym filmem pełnometrażowym 40. Koszalińskiego Festiwalu Debiutów Młodzi i Film Obraz Mariusza Wilczyńskiego otrzymał główna nagrodę - Wielkiego Jantara. Film ten to osobista opowieść o rodzinie, odchodzeniu i wybaczaniu 18 czerwca 09:05 Źródło: redakcja Prof. Kazimierz Kik: powrót Donalda Tuska do krajowej polityki jest bardzo prawdopodobny Politolog był gościem porannego Studia Bałtyk. W rozmowie z Anną Popławską wyraził swoją opinię na temat dzisiejszego głosowania Senatu nad kandydaturą Lidii Staroń na Rzecznika Praw Obywatelskich oraz ewentualnym powrocie Donalda Tuska do krajowej polityki.


17 czerwca 17:55 Źródło: redakcja Podopieczni Ochotniczych Hufców Pracy będą zdobywać umiejętności zawodowe u przedsiębiorców z gminy Mielno W czwartek została podpisana w tej sprawie umowa między OHP a mieleńską Lokalną Organizacją Turystyczną „Ekowspólnota” 17 czerwca 09:35 Kazimierz Kleina: to jest najlepszy czas, by sprawić, aby Rzecznikiem Praw Obywatelskich była osoba niepolityczna Senator Platformy Obywatelskiej był gościem Anny Popławskiej w porannej audycji „Studio Bałtyk”. W rozmowie mówił o upamiętnieniu w budynku senatu postaci Władysława Raczkiewicza. Nakreślił swój stosunek do kandydata na Rzecznika Praw Obywatelskich oraz zaznaczył, że istnieje możliwość powrotu i czynnego udziału Donalda Tuska na polskiej scenie politycznej
16 czerwca 09:19 Krzysztof Paszyk: jesteśmy otwarci na dyskusję o hodowli zwierząt futerkowych Poseł Polskiego Stronnictwa Ludowego był porannym gościem „Studia Bałtyk”. W rozmowie z Anną Popławską odniósł się m.in. do zmian w przepisach dotyczących chowu klatkowego zwierząt oraz wczorajszego wyboru Lidii Staroń na Rzecznika Praw Obywatelskich. 15 czerwca 10:01 Małgorzata Prokop-Paczkowska: Nowa Lewica funkcjonuje już jako partia Posłanka Nowej Lewicy była gościem Anny Popławskiej w porannym „Studiu Bałtyk”. W trakcie rozmowy mówiła o fuzji Wiosny i SLD oraz nowych zasadach współpracy tych partii w ramach Nowej Lewicy. Nakreśliła również stosunek ugrupowania do kandydatów na Rzecznika Praw Obywatelskich 14 czerwca 18:33 Piotr Simiński: na ulicach Koszalina pojawiły się patrole na dwóch kółkach Do końca września strażnicy miejscy będą pełnili służbę na rowerach. Umożliwi im to dotarcie do miejsc, gdzie trudno jest wjechać autem 14 czerwca 09:08 Źródło: redakcja Paweł Szefernaker: będą kolejne nabory wniosków do programu wsparcia gmin popegeerowskich Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz koszaliński poseł Prawa i Sprawiedliwości, który w poniedziałek był gościem porannego „Studia Bałtyk”, w rozmowie z Anną Popławską mówił m.in. o programie inwestycyjnym dla gmin popegeerowskich.
Więcej »