Szukaj w serwisie

Anna Popławska

a.poplawska@radio.koszalin.pl
94 347 09 22

O autorze

Koszalinianka z urodzenia i z wyboru. Dla niej pobudka przed świtem i jazda przez śpiące miasto to pestka. Wszystko przez to, że lubi pić kawę w dobrym towarzystwie... słuchaczy. Jej „dzień dobry" jest w radiu pierwsze. W czasie pracy w królestwie informacji, a w czasie wolnym w królestwie domowników dwu- i czworonożnych. Należy do szczęśliwej mniejszości, dla której praca to pasja. Choć do szczęścia potrzebuje jeszcze książek i sprawnego roweru.
RozwińZwiń
11 kwietnia 13:21 Po Słowie: rozmawialiśmy m.in. o obchodach 11 rocznicy katastrofy smoleńskiej i sporach dotyczących wyjaśniania jej przyczyn Debata dotyczyła również programu szczepień przeciwko koronawirusowi, propozycji zmian podatkowych oraz przyszłości Zjednoczonej Prawicy 10 kwietnia 14:20 Gościem Anny Popławskiej w audycji „Radioportret” był Waldemar Miszczor Waldemar Miszczor jest współtwórcą formacji Mr Zoob, perkusistą i autorem tekstów - między innymi kultowej piosenki „Mój jest ten kawałek podłogi”. Jest także aktorem i wiceprezesem Stowarzyszenia Teatr Propozycji Dialog w Koszalinie 9 kwietnia 11:30 Marek Lewandowski: Solidarność jest przeciw wydłużaniu lockdownu Piątkowym gościem porannego „Studia Bałtyk” był Marek Lewandowski, rzecznik prasowy Komisji Krajowej NSZZ Solidarność. W rozmowie z Anną Popławską odniósł się m.in. do planu szczepień, zapowiedzi zmian w systemie podatkowym, a także tzw. umów „śmieciowych”

7 kwietnia 08:52 Źródło: redakcja Piotr Zientarski: dla bezpieczeństwa Polaków musi być wprowadzony stan klęski żywiołowej Koszaliński poseł Platformy Obywatelskiej, który w środę był gościem porannego „Studia Bałtyk”, w rozmowie z Anną Popławską zaznaczył, że Polska jest jednym z najbardziej dotkniętych skutkami pandemii krajów. Jego zdaniem, dla bezpieczeństwa Polaków powinien być wprowadzony stan klęski żywiołowej 6 kwietnia 09:53 Źródło: redakcja Paweł Szefernaker: czwartkowe wyniki zachorowań wpłyną na decyzje rządu w sprawie obostrzeń Wiceminister spraw wewnętrznych i administracji oraz koszaliński poseł Prawa i Sprawiedliwości, który we wtorek był gościem porannego „Studia Bałtyk”, w rozmowie z Anną Popławską pokreślił, że sytuacja epidemiczna w kraju wciąż jest trudna 26 marca 09:13 Kazimierz Kleina: domagamy się równego traktowania obywateli Białorusi polskiego pochodzenia Senator Platformy Obywatelskiej, który był gościem porannego „Studia Bałtyk”, opowiedział m.in. o sytuacji Polaków na Białorusi. Opisał też pracę rządu w związku walki z pandemią i skomentował wprowadzone obostrzenia w kościołach na Wielkanoc. 25 marca 09:12 Paweł Szefernaker: rząd robi wszystko, żeby przygotować szpitale na przyjęcie większej liczby pacjentów covidowych Wiceszef MSWiA oraz koszaliński poseł PiS, który był gościem „Studia Bałtyk”, wypowiedział się m.in. na temat wzrostu liczby pacjentów covidowych w szpitalach. Skomentował też spekulacje opozycjonistów na temat pracy rządu w walce z wirusem. Podkreślił również, jak bardzo służby mundurowe są narażone na zachorowanie COVID-19 24 marca 09:59 Czesław Hoc: wprowadzenie pełnego lockdownu jest prawdopodobne Wiceprzewodniczący Sejmowej Komisji Zdrowia, poseł PiS był dzisiejszym gościem Anny Popławskiej w porannym „Studiu Bałtyk”. W trakcie rozmowy szczególną uwagę zwrócił na kondycję społeczeństwa oraz służby zdrowia w trakcie nasilającej się trzeciej fali pandemii. Po raz kolejny rozwiał wątpliwości związane z domniemanym przejęciem PŻB oraz wspomniał o ostatnim sukcesie Kołobrzeżan związanym ze zmianą lokalizacji bazowej stacji telefonii komórkowej 23 marca 09:43 Marek Subocz: jesteśmy w stanie pokonać pandemię, ale musimy dostosować się do wprowadzanych przez rząd zasad Gościem Anny Popławskiej, w porannym „Studiu Bałtyk”, był wicewojewoda zachodniopomorski - Marek Subocz. W rozmowie zrelacjonował stan naszego regionu w czasie trzeciej fali pandemii. Przypomniał również o możliwości składania wniosków na inwestycje związane z bezpieczeństwem pieszych oraz potwierdził audyt w delegaturze ZUW w Koszalinie 22 marca 09:47 Marcin Palade: czy przedterminowe wybory komukolwiek by się opłacały? Socjolog polityki i tym samym uważny obserwator sceny politycznej, w porannej rozmowie z Anną Popławską w „Studiu Bałtyk”, nakreślił swój stosunek do transferu posłanki Pawłowskiej. Przeanalizował również prawdopodobieństwo przeprowadzenia przedterminowych wyborów oraz przyjrzał się kondycji lewej strony sceny politycznej
Więcej »