Szukaj w serwisie

Anna Popławska

a.poplawska@radio.koszalin.pl
94 347 09 22

O autorze

Koszalinianka z urodzenia i z wyboru. Dla niej pobudka przed świtem i jazda przez śpiące miasto to pestka. Wszystko przez to, że lubi pić kawę w dobrym towarzystwie... słuchaczy. Jej „dzień dobry" jest w radiu pierwsze. W czasie pracy w królestwie informacji, a w czasie wolnym w królestwie domowników dwu- i czworonożnych. Należy do szczęśliwej mniejszości, dla której praca to pasja. Choć do szczęścia potrzebuje jeszcze książek i sprawnego roweru.
RozwińZwiń
27 lutego 13:09 Źródło: redakcja Gościem audycji „Radioportret” będzie darłowski muzyk Robert Gorgol 26 lutego 09:08 Piotr Müller: nasz region zyska dzięki inwestycjom w morskie farmy wiatrowe Rzecznik rządu i słupski poseł Prawa i Sprawiedliwości, który był gościem porannego „Studia Bałtyk” skomentował działania związane z krajowym planem odbudowy. W rozmowie wspomniał również o swoim sprawozdaniu z ponad dwóch lat działalności poselskiej. Poruszony został też temat nieprzestrzegania obostrzeń przez społeczeństwo 25 lutego 09:11 Profesor Włodzimierz Gut: jeśli nie będziemy akceptować obostrzeń, to liczba zgonów będzie wzrastać Wirusolog był gościem porannego „Studia Bałtyk”. W rozmowie z Anną Popławską zaznaczył, że nie wiadomo czego można się spodziewać po trzeciej fali koronawirusa. Profesor wypowiedział się również m.in. na temat regionalizacji obostrzeń i nowych odmian COVID-19 24 lutego 09:23 Piotr Zientarski: wartością Platformy jest skupianie ludzi, którzy szanują zasady demokracji, ale mają różne światopoglądy Poseł Platformy Obywatelskiej był gościem porannego „Studia Bałtyk”. Mówił m.in. o karaniu lekarzy za zabieg terminacji ciąży, spekulacjach dotyczących zmiany lidera opozycji na Rafała Trzaskowskiego i różnorodności poglądów w Lewicy.
23 lutego 09:05 Radosław Lubczyk: jeśli nie będzie w nas rozsądku, to pandemia dalej będzie się rozprzestrzeniać Bezpartyjny poseł ze Szczecinka, członek klubu PSL-Koalicja Polska, który był gościem porannego „Studia Bałtyk” uważa, że obecne obostrzenia są wystarczające, a rozwój pandemii zależy od samodyscypliny ze strony społeczeństwa. Wypowiedział się również w kwestii karania więzieniem lekarzy za przerywanie ciąży 22 lutego 09:28 Źródło: redakcja Marcin Porzucek: decyzja o wjeździe do kraju od południowej granicy tylko z negatywnym testem zapadnie wkrótce Gościem Anny Popławskiej w porannym „Studiu Bałtyk” był poseł Prawa i Sprawiedliwości z Piły Marcin Porzucek. Parlamentarzysta odniósł się m.in. do zamknięcia południowej granicy kraju, zalecenia używania głównie maseczek chirurgicznych oraz do odwołania Janusza Kowalskiego ze stanowiska wiceministra w Ministerstwie Aktywów Państwowych 7 lutego 14:49 Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o luzowaniu obostrzeń Ocenili również, czy zaproponowana przez Platformę Obywatelską szeroka „Koalicja 276” jest możliwa oraz jak na tę propozycję zareagowały inne ugrupowania opozycyjne. Dyskutowali także o wizycie w Moskwie szefa unijnej dyplomacji Josepa Borrella 7 lutego 12:07 Gościem audycji „Radioportret” była Natalia Jastrzębska, animatorka kultury i organizatorka akcji charytatywnych Natalia Jastrzębska jest pomysłodawczynią wielu akcji promujących twórczość artystyczną i organizatorką wielu akcji charytatywnych. To także pasjonatka życia i sztuki 5 lutego 09:31 Małgorzata Golińska: wspieramy samorządy w walce o czyste powietrze Wiceminister klimatu i środowiska oraz szczecinecka posłanka Prawa i Sprawiedliwości w rozmowie z Anną Popławską odniosła się do dwóch głośnych wydarzeń z regionu: ataku wilków w Tucznie oraz utonięcia stada jeleni na jeziorze Ścienne. Przedstawiła też postępy programów Czyste Powietrze oraz StopSmog 4 lutego 09:42 Marek Lewandowski: konieczne jest zaszczepienie pracowników sektora handlowego Rzecznik prasowy Komisji Krajowej NSZZ Solidarność był gościem Anny Popławskiej w porannej audycji „Studio Bałtyk”. Rozmówca przedstawił opinię Związku wobec kondycji gospodarczej powiatu kołobrzeskiego. Mówił również o stosunku organizacji do harmonogramu Narodowego Programu Szczepień
Więcej »