fot. pixabay.com
W kolejnej odsłonie cyklu „Wieczorne Spotkania”, nasi dziennikarze postanowili zajrzeć do szkół w regionie i sprawdzić, jak idą przygotowania do nowego roku szkolnego.

Pracownicy szkoły podstawowej nr 1 w Koszalinie są gotowi do przyjęcia dzieci w nowym roku szkolnym. Jak zapewnia dyrektorka Dorota Jędrak - nie mają obaw. Wręcz przeciwnie, cieszą się na normalną pracę, mimo że jest jej jeszcze więcej niż w innych placówkach, bo jedynka to szkoła sportowa.

materiał Joanny Lejtan

Bogdan Wojsa dyrektor szkoły podstawowej w Będzinie z siedzibą w Łeknie mówi, że są pewne obawy związane z powrotem uczniów do szkół, ale jest też doświadczenie i dobre nastawienie.

materiał Beaty Góreckiej

O tym, jak wyglądają przygotowania do nowego roku szkolnego, opowiedziała nam również Roksana Kaczmarek-Cichosz - dyrektorka szkoły podstawowej w Biesiekierzu.

materiał Beaty Góreckiej

Czy są obawy, że szkolną rzeczywistość kolejny raz zdominuje koronawirus? Na to pytanie odpowiedział Bogdan Witek - wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego w Zespole Szkół nr 10, czyli w popularnej koszalińskiej „Samochodówce”.

materiał Tomasza Trana