Szukaj w serwisie

Tomasz Tran

t.tran@radio.koszalin.pl
94 347 09 23

O autorze

Artysta od urodzenia, inżynier z wyboru. Dziennikarz, muzyk, wokalista, instrumentalista, dj, mc. Absolwent szkoły muzycznej, prawdziwy muzyczny entuzjasta, osoba pełna kontrastów. Kilkanaście lat temu zamienił akordeon na mikrofon i dj-kę, i od tamtej pory występuje na największych eventach w Polsce. Pasjonat muzyki elektronicznej, otwarty na wiele brzmień, autor tekstów piosenek. Często sięga po brzmienia nietuzinkowe, niezwykle inspirujące. To właśnie radość czerpana z muzyki jest dla niego największą wartością. Stąd w swoich programach tak chętnie dzieli się energią i pogodą ducha.
RozwińZwiń
17 maja 11:05 Klub Historyczny: 110 lat temu w Koszalinie otwarto wystawę prezentującą ówczesne osiągnięcia gospodarcze Pomorza Zachodniego 12 maja 19:00 „Wieczorne Spotkania”: niezależność finansowa kobiet Niezależność finansowa kobiet - to nie tylko pieniądze. To także poczucie własnej wartości i sprawczości - o tym rozmawialiśmy w czwartkowym wydaniu „Wieczornych spotkań” 11 maja 20:05 „Wieczorne Spotkania”: jak zmieniły się potrzeby Polaków w zakresie rozrywki i aktywności fizycznej? Jak po dwóch latach pandemii zmieniły się potrzeby Polaków w obszarze rozrywki i aktywności fizycznej. Pojawiły się badania, z których jednoznacznie wynika, że chcemy obecnie żyć aktywniej i ciekawiej. Czy tak rzeczywiście jest?
9 maja 20:14 „Wieczorne spotkania”: jak atrakcyjnie pokazywać zabytki i sztukę? W kolejnej odsłonie „Wieczornych spotkań” rozmawialiśmy o tym, jak atrakcyjnie pokazywać zabytki czy sztukę oraz o wizytach w muzeach i uczestnictwie w różnego rodzaju wydarzeniach kulturalnych 6 maja 08:42 Plenerowe studio Polskiego Radia Koszalin. W piątek odwiedziliśmy Kołobrzeg Z kurortu nasi dziennikarze prowadzili audycję „Na Dobry Dzień” 5 maja 14:58 Dr Łukasz Szparaga opowiadał w „Na Dobry Dzień” o „królowej nauk” - matematyce 4 maja 20:00 „Wieczorne Spotkania”: po co nam budżety obywatelskie? W kolejnym wydaniu „Wieczornych spotkań” sprawdziliśmy m.in. jak realizacja budżetu obywatelskiego wygląda w mniejszych i większych miejscowościach z regionu 29 kwietnia 19:48 „Wieczorne spotkania”: kogo stać na kredyt mieszkaniowy? Jak zmieniają się warunki umów i co warto wiedzieć zanim podejmiemy decyzję o podjęciu pożyczki w banku - o tym opowiedzieliśmy w dzisiejszej audycji 28 kwietnia 20:21 Źródło: redakcja „Wieczorne spotkania”: czy da się ustrzec przed nieuczciwymi najemcami? Nieregularne płatności lub ich brak, zniszczenie mieszkania lub „dawanie się we znaki” sąsiadom - co jakiś czas w mediach słyszymy o przypadkach uciążliwych najemców, z którymi nie mogą poradzić sobie właściciele mieszkań. O tym problemie dyskutowaliśmy w środowych „Wieczornych spotkaniach” 20 kwietnia 20:32 „Wieczorne spotkania”: o zagranicznych praktykach uczniów szkół podstawowych i średnich Zagraniczne praktyki zawodowe to szansa na rozwój i możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanych firmach. W środowej audycji przyjrzeliśmy się ofercie zagranicznych wyjazdów dla uczniów koszalińskich szkół
Więcej »