Szukaj w serwisie

Tomasz Tran

t.tran@radio.koszalin.pl
94 347 09 23

O autorze

Artysta od urodzenia, inżynier z wyboru. Dziennikarz, muzyk, wokalista, instrumentalista, dj, mc. Absolwent szkoły muzycznej, prawdziwy muzyczny entuzjasta, osoba pełna kontrastów. Kilkanaście lat temu zamienił akordeon na mikrofon i dj-kę, i od tamtej pory występuje na największych eventach w Polsce. Pasjonat muzyki elektronicznej, otwarty na wiele brzmień, autor tekstów piosenek. Często sięga po brzmienia nietuzinkowe, niezwykle inspirujące. To właśnie radość czerpana z muzyki jest dla niego największą wartością. Stąd w swoich programach tak chętnie dzieli się energią i pogodą ducha.
RozwińZwiń
30 września 20:52 Źródło: redakcja „Wieczorne Spotkania”: o pracy osób z niepełnospawnościami Osoby z niepełnosprawnością w Polsce napotykają na liczne utrudnienia i bariery. Z tego powodu są szczególnie narażone na wykluczenie społeczne. Chociaż trzeba przyznać, że w ciągu ostatnich lat obserwuje się stopniowy wzrost ich udziału na rynku pracy. 29 września 20:11 Źródło: redakcja „Wieczorne Spotkania”: o trzeciej dawce szczepień przeciwko COVID-19 Podanie trzeciej dawki szczepionki przeciw COVID-19 zarekomendowała Rada Medyczna. Powodem są badania, które pokazują, że z upływem miesięcy poziom ochrony zapewnianej przez szczepionki przeciw COVID-19 maleje. 9 września 19:31 „Wieczorne Spotkania”: jak nie marnować żywności? Organizacja Narodów Zjednoczonych ds. Wyżywienia i Rolnictwa podaje, że co roku na świecie marnuje się około 1/3 wyprodukowanej żywności. Nasi goście rozmawiali m.in. o tym, jak zapobiegać nadwyżce jedzenia, a także co z nią zrobić, żeby się nie zmarnowała 2 września 19:17 Źródło: redakcja „Wieczorne Spotkania”: o tym, czy mediacje się sprawdzają Mijają cztery lata, od kiedy w Polsce wprowadzono mediację jako nowy instrument prawa. Miała ona pomóc w rozwiązywaniu konfliktów bez przemocy i eskalacji nienawiści między stronami sporu, ale też miała odblokować sądy przygniecione setkami spraw.
31 sierpnia 20:06 Źródło: redakcja „Wieczorne Spotkania”: co nam mówią badania genetyczne? W kolejnej odsłonie cyklu „Wieczornych Spotkań” nasi dziennikarze postanowili przyjrzeć się badaniom genetycznym i ich wpływowi na nasze życie. 27 sierpnia 19:17 „Wieczorne Spotkania”: rozmawialiśmy o funkcjonowaniu Orlików w regionie Orliki wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem - nie tylko dzieci i młodzieży. O zapotrzebowaniu na tego typu boiska w naszym regionie opowiedzieli goście „Wieczornych spotkań” 26 sierpnia 19:33 Źródło: redakcja „Wieczorne Spotkania”: o przygotowaniach szkół do roku szkolnego W kolejnej odsłonie cyklu „Wieczorne Spotkania”, nasi dziennikarze postanowili zajrzeć do szkół w regionie i sprawdzić, jak idą przygotowania do nowego roku szkolnego. 25 sierpnia 20:24 „Wieczorne Spotkania”: dlaczego szczepienia są ważne? Coraz mniej Polaków chce się szczepić przeciw COVID-19. Eksperci nie mają natomiast złudzeń - czwarta fala pandemii nadciągnie wraz z końcem wakacji. Czy jesteśmy do niej przygotowani? Jakie działania podejmujemy, by się uchronić przed zakażeniem? Między innymi na te pytania odpowiedzieli goście „Wieczornych spotkań” 22 sierpnia 09:57 Źródło: redakcja Koszalinianie mogli zapoznać się z dorobkiem artystycznym mniejszości narodowych i etnicznych zamieszkujących Pomorze Środkowe Na Rynku Staromiejskim w ramach szesnastego już „Spotkania Kultur” wystąpiły zespoły prezentujące kulturę ukraińską, niemiecką, kaszubską, romską oraz polską 20 sierpnia 19:20 „Wieczorne spotkania”: zakup czy wynajem nieruchomości? W ostatnim czasie rośnie grono osób, które świadomie nie kupują, a wynajmują mieszkania. Okazuje się, że brak gotówki lub zdolności kredytowej nie są jedynymi argumentami przemawiającymi za wynajmowaniem mieszkania. O tym z jakimi problemami mieszkaniowymi obecnie borykają się osoby szukające własnych czterech kątów odpowiedzieli goście czwartkowych „Wieczornych spotkań”
Więcej »