Szukaj w serwisie

Beata Górecka

b.gorecka@radio.koszalin.pl
94 347 09 50

O autorze

Od początku prowadzę audycje muzyczne i kulturalne, od 20 lat gram muzykę, której sama słucham: klasykę i jazz, soul i chillout. Radio sobie wymarzyłam i szybko pokochałam mikrofon - moją przepustkę do świata ludzi kultury i ... gwiazd.
RozwińZwiń
28 lipca 20:05 W „Wieczornych spotkaniach” rozmawialiśmy o aktualnym problemie, jakim jest alkoholizm W czwartkowy wieczór sprawdziliśmy, czy alkoholizm nadal jest to problem aktualny, a jeżeli tak, to jaka jest jego skala 26 lipca 20:11 „Wieczorne spotkania”: wciąż za bardzo śmiecimy. Także na wakacjach Nasz region jest bardzo atrakcyjny turystycznie i turyści są bardzo mile widziani. Wszak mamy czym się chwalić: piękne plaże, jeszcze piękniejsze lasy i do tego wyjątkowo czyste jeziora. Niestety, w wielu przypadkach zapominamy o tym, by o te wyjątkowe miejsca dbać 21 lipca 20:02 „Wieczorne spotkania”: wszystko o edukacji włączającej Czym jest edukacja włączająca, do których uczniów jest skierowana i czy nasze placówki oświatowe są w stanie wesprzeć taki proces kształcenia? O tym mówimy w czwartkowych „Wieczornych spotkaniach” 13 lipca 20:08 W „Wieczornych spotkaniach” rozmawialiśmy o organizacji imprez masowych Zorganizowanie imprezy masowej wymaga przygotowania odpowiedniego zaplecza higieniczno-sanitarnego, zapewnienia pomocy medycznej czy wyznaczenia dróg ewakuacyjnych. Czy organizatorzy przestrzegają wszystkich przepisów? Na m.in. to pytanie próbowaliśmy odpowiedzieć w środowych „Wieczornych spotkaniach”. 11 lipca 20:40 „Wieczorne spotkania”: o konkursie inicjatyw lokalnych „Start-Up Kultura” O dotację w wysokości do 3 tysięcy złotych mógł ubiegać się każdy. W tym roku pomysłów na organizację wydarzeń kulturalnych dla mieszkańców Koszalina zgłoszono pięć 2 lipca 18:00 Detektywi historii: m.in. o najnowszej publikacji Jerzego Rudzika 15 czerwca 19:56 Dlaczego warto się szczepić? 18 maja 20:03 „Wieczorne Spotkania”: Menopauza - jak sobie pomagać? Menopauza to okres w życiu kobiety, podczas którego zmienia się funkcjonowanie jej całego organizmu. Wielu paniom kojarzy się z przede wszystkim procesem starzenia się oraz dyskomfortem psychicznym i fizycznym. Jak poradzić sobie w tym trudnym okresie i gdzie szukać pomocy? Między innymi o tym rozmawiali goście kolejnej odsłony „Wieczornych Spotkań”
10 maja 20:13 „Wieczorne Spotkania”: Europejski Dzień Profilaktyki Udarowej Dziś rozmowy o profilaktyce. A przyczynkiem do tej dyskusji jest przypadający 10 maja Europejski Dzień Profilaktyki Udarowej 2 maja 12:33 „Wieczorne spotkania”: Dzień Polonii i Polaków za granicą 2 maja obchodzimy Dzień Polonii i Polaków za granicą. Ustanowiony on został przez Sejm RP z inicjatywy Senatu RP w 2002 roku. To niezwykły moment, by przypomnieć, że poza granicami kraju mieszka około 20 mln Polaków, rozsianych po całym świecie
Więcej »