Szukaj w serwisie

Beata Górecka

b.gorecka@radio.koszalin.pl
94 347 09 50

O autorze

Od początku prowadzę audycje muzyczne i kulturalne, od 20 lat gram muzykę, której sama słucham: klasykę i jazz, soul i chillout. Radio sobie wymarzyłam i szybko pokochałam mikrofon - moją przepustkę do świata ludzi kultury i ... gwiazd.
RozwińZwiń
20 września 20:05 „Wieczorne Spotkania”: o kulturalnych wydarzeniach w regionie W kulturalnej odsłonie „Wieczornych Spotkań” nasi goście rozmawiali m.in. o kolejnej odsłonie Koszalińskich Konfrontacji Młodych, a także o festiwalu „Sztukaterie” 17 września 19:33 „Wieczorne Spotkania”: jak pandemia wpłynęła na życie osób przebywających w domach pomocy społecznej? Tematem audycji tym razem były możliwości odwiedzania pacjentów szpitali i podopiecznych placówek, takich jak domy pomocy społecznej 15 września 19:31 „Wieczorne Spotkania”: czy szkoły mogą stać się ogniskami Covid-19? Nauczyciele i uczniowie powrócili już do stacjonarnego trybu nauczania, lecz zmiany które nastąpiły w związku z pandemią Covid-19 są wyraźne. O szczepieniach, bezpieczeństwie dotyczącym potencjalnymi zakażeniami koronawirusem opowiedzą goście „Wieczornych spotkań”

8 września 10:17 Źródło: redakcja Trwa 55. Festiwal Pianistyki Polskiej w Słupsku. Za nami cztery dni koncertów
Festiwal pianistyczny w Słupsku jest jednym z największych i najstarszych w Polsce. Swój kunszt prezentują na nim najwybitniejsi polscy pianiści, mieszkający w kraju i za granicą
6 września 21:04 Za nami trzy dni 55. Festiwalu Pianistyki Polskiej w Słupsku. W poniedziałek zaprezentowali się m.in. młodzi wykonawcy Za nami sobotnie koncerty symfoniczne oraz niedzielny „Wieczór jazzu”. Dzisiejszy program obejmował występy młodych artystów podczas „Estrady Młodych”, a także „Salon laureatów” z udziałem zwycięscy m.in. I Międzynarodowego Konkursu Chopinowskiego na fortepianie historycznym
4 września 13:24 Źródło: redakcja Dziś w Słupsku rozpoczyna się 55. Festiwal Pianistyki Polskiej W święcie polskich pianistów wezmą udział gwiazdy: Elżbieta Stefańska, Marek Bracha, Rafał Łuszczewski, Paweł Kowalski, i młodzi szopeniści - pianiści, którzy zakwalifikowali się do udziału w międzynarodowym konkursie chopinowskim. 2 września 20:14 „Wieczorne Spotkania”: czy osoby z niepełnosprawnościami fizyczymi są więźniami swoich domów? Pomimo wielu ułatwień dla osób z niepełnosprawnościami, dalej potrzebują one pomocy w swoich własnych domach. Nasi goście rozmawiali m.in. o tym, jak odbija się to na ich psychice, a także o przystosowaniach w starych budownictwach 30 sierpnia 20:01 „Wieczorne Spotkania”: o 10. edycji Narodowego Czytania Tylko dni dzielą nas od jubileuszowej, 10. edycji Narodowego Czytania - akcji, której celem jest przybliżenie społeczeństwu polskiej literatury oraz zachęcenie, by po nią sięgać. 27 sierpnia 19:17 „Wieczorne Spotkania”: rozmawialiśmy o funkcjonowaniu Orlików w regionie Orliki wciąż cieszą się ogromnym zainteresowaniem - nie tylko dzieci i młodzieży. O zapotrzebowaniu na tego typu boiska w naszym regionie opowiedzieli goście „Wieczornych spotkań” 26 sierpnia 19:33 Źródło: redakcja „Wieczorne Spotkania”: o przygotowaniach szkół do roku szkolnego W kolejnej odsłonie cyklu „Wieczorne Spotkania”, nasi dziennikarze postanowili zajrzeć do szkół w regionie i sprawdzić, jak idą przygotowania do nowego roku szkolnego.
Więcej »