fot. zimslupsk.pl
Utrudnienia w ruchu, które potrwają najprawdopodobniej do końca kwietnia, związane są z pracami na bulwarach nad Słupią.

O szczegółach remontu opowiedział na naszej antenie Tomasz Orłowski z Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku: - Remontujemy nawierzchnię ulicy Szarych Szeregów oraz tworzymy przy niej ścieżkę rowerową. Dodatkowo miejska spółka Wodociągi Słupsk wymieni swoją infrastrukturę. W drugiej połowie bieżącego roku planujemy przebudowę ul. Armii Krajowej.

W związku pracami budowlanymi trasy miejskich autobusów w śródmieściu uległy zmianie: - Obydwa przystanki przy ulicy Grodzkiej nie będą funkcjonować do czasu zakończenia remontu. Wyznaczyliśmy tymczasowe punkty zatrzymywania się autobusów przy ulicy Kilińskiego, w okolicach skrzyżowania z ul. Wandy. Wprowadziliśmy też dwa objazdy. Autobusy linii: 1, 9, 18, oraz 21 poruszają się ulicami: Kilińskiego, Partyzantów oraz Armii Krajowej, gdzie funkcjonuje dla nich przystanek. Pozostałe kursy realizowane w tym rejonie miasta przebiegają przez ulice: Kilińskiego i Kaszubską. Autobusy nie będą się zatrzymywały przy ul. Armii Krajowej - powiedział Hubert Tosik ze słupskiego ZIM-u.

Więcej w poniższym materiale.

sf/mt

fot. zimslupsk.pl
Czytaj więcej

Posłuchaj

materiał Sebastiana Ferensa