Jacek Stęszewski zagrał prawie dwugodzinny koncert i odebrał oficjalnie statuetkę "Bursztynowego Mikrofonu", którą otrzymał od
słuchaczy Radia Koszalin podczas Bałtyk Festiwal.
- Jestem wzruszony, takiej ładnej nagrody jeszcze nie otrzymałem. Widocznie tutaj w Koszalinie mam bardzo zaufanych słuchaczy. Dla mnie był to jeden z lepszych koncertów, jaki zagraliśmy - mówił po koncercie artysta.
W studiu im. Czesława Niemena Jackowi Stęszewskiemu towarzyszyli dwaj
muzycy - Janusz Binkowski i Michał Kubarski. Retransmisja koncertu na
naszej antenie w przyszłą niedzielę (11 marca).
aw/ds
