Szukaj w serwisie

Arkadiusz Wilman

a.wilman@radio.koszalin.pl

O autorze

Widziany na mieście? Uprasza się o doprowadzenie młodszego redaktora do najbliższego źródełka z kofeiną. Pół życia w radiu, a drugie pół w pociągach. Odkąd pamiętam, chciałem zobaczyć wszystko. Dali mi na chwilę mikrofon w liceum - do tej pory nie oddałem. Wieczny student, który codziennie zaczyna biegać, ale od jutra. Kocham rozmawiać z ludźmi mądrzejszymi od siebie. Staram się zadawać ciekawe pytania i dużo montuję po nocach. Szanuję ludzi, którzy w COŚ wierzą.
RozwińZwiń
24 lutego 16:26 Źródło: redakcja „Wieczorne spotkania”: na pomoc chorym na mukowiscydozę W Polsce na mukowiscydozę cierpi ponad dwa tysiące osób 15 lutego 15:15 Źródło: redakcja Rozmowa Arkadiusza Wilmana z Cleo 12 lutego 19:33 Wyjątkowe, pełne miłości prezenty dla podopiecznych DPS-u Fundacja Twórczości Społecznej LATIKA oraz Klub Rotary Koszalin przekazali wyjątkowe upominki dla seniorów z koszalińskiego Domu Pomocy Społecznej „Zielony Taras”. Prezenty najpierw trafiły na kwarantannę, a w najbliższą niedzielę dostaną je mieszkańcy DPS-u 10 lutego 19:51 Muzealnicy podsumowują frekwencję - zainteresowanie większe niż przed lockdownem Mija tydzień odkąd zostały otwarte muzea i galerie sztuki. Muzeum Narodowe w Warszawie odwiedziło blisko 10 tysięcy osób. 1300 osób odwiedziło Zamek Królewski. Arkadiusz Wilman sprawdził, jakim zainteresowaniem w ostatnich dniach cieszyła się oferta instytucji muzealnych w Pile, Szczecinku i Kołobrzegu. 9 lutego 14:06 „Witamy się i żegnamy bez podawania rąk” – Arkadiusz Wilman 8 lutego 20:11 „Wieczorne spotkania” o sytuacji księgarń w pandemii Nasi goście opowiedzieli m.in. o trudnościach lokalnych księgarni związanych z utrzymaniem się na rynku. W „Wieczornych spotkaniach” poruszyliśmy również temat konkurencji większych firm w internecie
8 lutego 15:33 Zagi o kulisach powstawania nowej płyty 5 lutego 20:44 Źródło: redakcja „Wieczorne spotkania”: w czasie pandemii prawie połowa Polaków obawia się utraty pracy „Z powodu pandemii i nadchodzącego kryzysu gospodarczego rząd powinien czasowo ograniczyć przyjazd zarobkowy obcokrajowców do Polski” - tak uważa co drugi Polak. Można również zauważyć, że więcej kobiet niż mężczyzn opowiada się za wprowadzeniem obostrzeń 5 lutego 17:39 Rozmowa Arkadiusza Wilmana z Wojciechem Waglewskim Artystyczne drogi Waglewskich splotły się po raz trzeci. Po siedmiu latach od złotej płyty „Matka Syn Bóg”, Waglewski Fisz Emade w październiku ubiegłego roku powrócili z albumem „Duchy ludzi i zwierząt” 5 lutego 17:01 Źródło: redakcja Zespół WHOISWHO z Koszalina: wracamy do regularnego grania!
Więcej »