Szukaj w serwisie

Arkadiusz Wilman

a.wilman@radio.koszalin.pl

O autorze

Widziany na mieście? Uprasza się o doprowadzenie młodszego redaktora do najbliższego źródełka z kofeiną. Pół życia w radiu, a drugie pół w pociągach. Odkąd pamiętam, chciałem zobaczyć wszystko. Dali mi na chwilę mikrofon w liceum - do tej pory nie oddałem. Wieczny student, który codziennie zaczyna biegać, ale od jutra. Kocham rozmawiać z ludźmi mądrzejszymi od siebie. Staram się zadawać ciekawe pytania i dużo montuję po nocach. Szanuję ludzi, którzy w COŚ wierzą.
RozwińZwiń
3 lipca 11:18 „Magazyn katolicki”: m.in. o wyjątkowości polskich pielgrzymek pieszych Polskie pielgrzymki w swojej liczebności i różnorodności wracają po pandemii i jej obostrzeniach do pełnego wymiaru, choć pewnie nie będą już takie same jak przedtem 2 lipca 12:42 Z Koszalina wystartowała 13. Diecezjalna Pielgrzymka Rowerowa do Częstochowy Pielgrzymi rozpoczęli dzień Mszą św. w katedrze i wyjechali na jednośladach w kierunku Szczecinka. Przed nimi dystans około 600 kilometrów. Kierownikiem pielgrzymki jest ksiądz Tomasz Roda
29 czerwca 14:43 Zespół Tramp Key o swojej debiutanckiej płycie 29 czerwca 10:16 Źródło: redakcja „Studio Bałtyk Region”: m.in. o sezonie turystycznym w Darłowie Zaproszenie Arkadiusza Wilmana przyjęli burmistrz Darłowa Arkadiusz Klimowicz, starosta białogardzki Piotr Pakuszto i rzecznik prasowy Centrum Szkolenia Bojowego Drawsko starszy chorąży sztabowy Marcin Czerwiński 28 czerwca 19:41 Zamknięto plażę w Pleśnej. Przedsiębiorcy, mieszkańcy i turyści są rozżaleni W związku z pracami budowlanymi w nadmorskiej miejscowości Pleśna w gm. Będzino zamknięto część plaży. Włodarze gminy i Urząd Morski w Szczecinie odpowiadają zrozpaczonym przedsiębiorcom: Innej możliwości nie ma. Tematem zainteresował się Arkadiusz Wilman 28 czerwca 17:31 MaJLo opowiedział o swojej czwartej płycie 26 czerwca 17:02 Źródło: redakcja Przed nami 17. Mistrzostwa Polski Służby Ołtarza w Piłce Nożnej To jedna z największych młodzieżowych imprez piłkarskich w kraju. W tym roku diecezja koszalińsko-kołobrzeska jest jej gospodarzem. Dwudniowe wydarzenie rozpoczyna się w poniedziałek w Kołobrzegu oraz okolicznych miejscowościach: Budzistowie, Grzybowie, Dźwirzynie i Ustroniu Morskim 26 czerwca 10:12 Źródło: redakcja W „Magazynie katolickim” rozmawialiśmy o obchodach 50-lecia diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej W sobotę koszalińskim amfiteatrze odbyły się uroczystości z okazji 50. rocznicy powstania diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej. Mszy św. przewodniczył przedstawiciel nuncjusz apostolski w Polsce abp Salvatore Pennacchio 26 czerwca 09:01 Źródło: redakcja Nuncjusz apostolski w Polsce spotkał się w Koszalinie z uchodźcami z Ukrainy [ZDJĘCIA] W spotkaniu w Centrum Edukacyjno-Formacyjnym w Koszalinie uczestniczyły osoby, które w ostatnich miesiącach znalazły schronienie w diecezjalnym ośrodku rekolekcyjnym oraz koszalińskim seminarium 25 czerwca 17:15 W koszalińskim amfiteatrze zakończyły się uroczystości jubileuszu 50. rocznicy powstania diecezji koszalińsko-kołobrzeskiej Uczestniczyło w nich ponad trzy tysiące wiernych z różnych miejscowości. Mszy św. w amfiteatrze przewodniczył przedstawiciel Watykanu w Polsce - Nuncjusz Apostolski abp Salvatore Pennacchio. Tegorocznemu jubileuszowi przyświeca hasło „Mój Kościół, Moja Diecezja”
Więcej »