źródło: FB Kotwica Kołobrzeg

W 8. kolejce rozgrywek o mistrzostwo 1. ligi piłkarska Kotwica Kołobrzeg zremisowała na własnym boisku z Wisłą Kraków 1:1.

Bramkę dla Kotwicy w 14. minucie meczu zdobył Michał Kozajda. Wyrównał w 83. minucie Angel Rodado. Drużyna Wisły dominowała przez większość spotkania.

Kotwica dobrze się broniła, ale jeden punkt został w Kołobrzegu przede wszystkim dzięki znakomitej postawie bramkarza drużyny Marka Kozioła.

- Zawsze szkoda, jak w końcówce traci się prowadzenie, ale z drugiej strony Wisła miała ogrom sytuacji (do strzelenia bramki dop. red.), a udało się ją zatrzymać - stwierdził bramkarz Kotwicy.

Obecnie Kotwica Kołobrzeg z dorobkiem 12 punktów zajmuje 8. pozycję w ligowej tabeli. Następny mecz kołobrzeżanie zagrają na wyjeździe. 15 września podejmowani będą przez Arkę Gdynia.