W „Studiu Kołobrzeg” mówiliśmy o ważnych i ciekawych sprawach dotyczących miasta i jego okolic.

Podsumowanie sportowego weekendu.

materiał Mariusza Wolańskiego

W Regionalnym Centrum Kultury w Kołobrzegu dobiegł końca 6. Ogólnopolski Przegląd Twórczości Przemysława Gintrowskiego „Pamiątki”. Najważniejszym punktem przeglądu był konkurs na interpretację piosenek z dorobku artysty. Jurorzy pierwsze miejsce przyznali Gabrieli Kundziewicz z Warszawy. W zamyśle organizatorów celem przeglądu było podtrzymanie pamięci o dorobku i postaci artysty oraz kultywowanie jego spuścizny artystycznej, co w opinii uczestników w pełni się udało. Organizatorem "Pamiątek" było stowarzyszenie Katolicka Inicjatywa Kulturalna w Kołobrzegu, a Polskie Radio Koszalin patronem medialnym wydarzenia.

relacja Mariusza Wolańskiego

Pogoda w te wakacje jest w kartkę. Raz piękne słońcem, innym razem pada deszcz. Teraz sprawdzimy, czym w Kołobrzegu zajmują się koloniści, kiedy pogoda nie pozwala na plażowanie. Czy w czasie deszczu dzieci się nudzą?

materiał Mariusza Wolańskiego

Międzynarodowy Zlot Pojazdów Wojskowych i Samolotów po raz pierwszy odbył się nie w Darłowie a w podkołobrzeskim Podczelu. Od czwartku do niedzieli miłośnicy militariów sprzed lat mieli swój czas, a wszystko było okraszone koncertami gwiazd polskiej estrady. Zapraszamy do wysłuchania relacji z tego wydarzenia.

relacja Mariusza Wolańskiego

„Otwarta Antena”: Krzysztof Plewko

Gościem Jarosława Banasia w audycji „Otwarta Antena” był radny Rady Miasta Krzysztof Plewko. W rozmowie przedstawił pracę kołobrzeżan w Związku Miast i Gmin Dorzecza Parsęty a także omówił proponowane przez miasto nowe miejsca parkingowe.

„Otwarta Antena”: Krzysztof Plewko