W „Studiu Kołobrzeg” mówiliśmy o ważnych i ciekawych sprawach dotyczących miasta i jego okolic.

Po raz czwarty rozpoczęła działanie wypożyczalnia rowerów integracyjnych przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu. Otwarta w 2020 roku kołobrzeska wypożyczalnia była wtedy jedną z pierwszych w Polsce. Teraz korzystają z niej zarówno kołobrzeżanie, jak i odwiedzający kurort turyści.

materiał Małgorzaty Abramowicz

W audycji „Na Zdrowie” rozmawialiśmy o spektrum autyzmu. Dziś psycholog Barbara Marchal mówiła o terapii autyzmu.

„Na Zdrowie”: Barbara Marchal

Już w najbliższą sobotę po raz 23. odbędą się wyścigi Smoczych Łodzi - jedna z najbardziej wyczekiwanych imprez sportowo-rekreacyjnych. Do wyścigu wciąż można się zapisywać i o tym oraz o historii Smoczych Łodzi w Kołobrzegu opowiada Marek Padjas - organizator wyścigu.

materiał Małgorzaty Abramowicz

Kołobrzeska Grupa Regatowa wznowiła treningi. O żeglarstwie Mariusz Wolański rozmawiał z młodymi żeglarzami, ich rodzicami oraz instruktorem żeglarstwa Marcinem Kocem.

materiał Mriusza Wolańskiego

„Otwarta Antena”: Irys Barda

Irys Barda ze Stowarzyszenia „Równy Brzeg” oraz „Lambda” był gościem Jarosława Banasia w audycji „Otwarta Antena”. W rozmowie przypomniano, co oznacza skrót „LGBTQ+” oraz zaproszono na „Marsz Równości”, który odbędzie się w Kołobrzegu 22 czerwca. Wydarzenie będzie połączone z akcją edukacyjną o akceptacji w różnicach seksualnych.

„Otwarta Antena”: Irys Barda