W „Studiu Kołobrzeg” mówiliśmy o ważnych i ciekawych sprawach dotyczących miasta i jego okolic.
„Zawieszony paragon” - inicjatywa, która od lat z sukcesami działa w wielu miastach naszego kraju, pojawiła się także w Kołobrzegu. Czym dokładnie jest „zawieszony paragon”, jak działa, kto może z niego skorzystać?
O tym, jak unikać przeciążeń i kontuzji w amatorskim uprawianiu sportu rozmawiamy z fizjoterapeutą Damianem Zawadzkim.
Rekordowy budżet przygotowano w Kołobrzegu na następny rok. O planach i zamierzeniach władz miasta z prezydent Kołobrzegu Anną Mieczkowską rozmawiał Mariusz Wolański.
O organizacji biegów ulicznych, powrocie organizacji Biegu Zaślubin do Kołobrzegu i propagowaniu zdrowego stylu życia rozmawiamy z założycielami nowego stowarzyszenia „Nadmorscy Biegacze Kołobrzeg” - z Krzysztofem Biedrzyckim, Krzysztofem Wersem i Januszem Kobylakiem.
„Otwarta Antena”: Marek Padjas, wiceprezes Ligi Morskiej i Rzecznej
Gościem „Otwartej Anteny” był Marek Padjas, wiceprezes Ligi Morskiej i Rzecznej oraz zawodowy marynarz i żeglarz-kaphornowiec. W rozmowie poruszono temat m.in. najnowszej edycji konkursu Kołobrzeska Róża Wiatrów, a z gościem rozmawiał Krzysztof Klinkosz.