
Wicemarszałek województwa, lider PO w Koszalinie Tomasz Sobieraj podziękował mieszkańcom Koszalina i regionu za osiągnięty wynik listy Koalicji Obywatelskiej w okręgu nr 40. - Frekwencja była fantastyczna. Koszalinianie jesteście wielcy - mówił Sobieraj.
Senator Stanisław Gawłowski, który uzyskał mandat senatorski jako kandydat Paktu Senackiego w okręgu koszalińskim zapewnił, że rząd, który zamierza utworzyć obecna opozycja, będzie realizował wszystkie obietnice wyborcze: - „Sto konkretów, na sto dni rządów” będzie można realizować od pierwszego dnia realnych rządów. Nawet jeśli opóźni się to o dwa miesiące, to cele, które są w tym projekcie opisane będą realizowane.
Z okręgu nr 40, „koszalińskiego”, posłami na Sejm X kadencji z ramienia KO zostali: Bartosz Arłukowicz, Marek Hok, Renata Rak i Paweł Suski.
kk/kp
Posłuchaj
Stanisław Gawłowski, senator- 00:00:00 | 00:00:00
- 00:00:00 | 00:00:00