W „Studiu Kołobrzeg” mówiliśmy o ważnych i ciekawych sprawach dotyczących miasta i jego okolic.

Jak w każdy piątek zapowiadamy weekendowe wydarzenia sportowe.

materiał Mariusza Wolańskiego

Lodowisko miejskie funkcjonuje już blisko 20 lat. Od dawna użytkownicy zgłaszają potrzebę modernizacji i zadaszenia obiektu. W czwartek w tej sprawie odbyły się konsultacje społeczne, podczas których zaprezentowano koncepcję modernizacji lodowiska.

materiał Mariusza Wolańskiego

W kołobrzeskim liceum im. Mikołaja Kopernika otwarto Eko-ogród. Świadkiem wydarzenia była Małgorzata Abramowicz.

materiał Małgorzaty Abramowicz

„Afisz Kulturalny”

fot. Jarosław Banaś/Polskie Radio Koszalin

W audycji „Afisz Kulturalny” Jarosław Banaś rozmawiał z dramaturgiem Bałtyckiego Teatru Dramatycznego Tomaszem Ogonowskim o rozpoczynającym się w najbliższą środę Festiwalu Koszalińskie Konfrontacje Młodych M-Teatr (https://btd.koszalin.pl/m-teatr/) i z Aleksandrą Szymańską rzeczniczką prasową trwającego od wczoraj w Kołobrzegu Festiwalu TransPort Literacki (https://www.biuroliterackie.pl/wydarzenia/transport-literacki-28/).

„Afisz Kulturalny”

„Otwarta Antena”: Henryk Bieńkowski

fot. Jarosław Banaś/Polskie Radio Koszalin

Henryk Bieńkowski, były prezydent Kołobrzegu trzech kadencji, obecnie radny powiatu kołobrzeskiego (PiS) był gościem Jarosława Banasia w audycji „Otwarta Antena” Studia Kołobrzeg. W rozmowie poruszono tematy: wysokich podatków od nieruchomości, funkcjonowania targowiska miejskiego i trwającej kampanii parlamentarnej. Henryk Bieńkowski ocenił, że w mieście konieczna jest zmiana władzy na stanowisku prezydenta miasta.

„Otwarta Antena”: gość Henryk Bieńkowski