fot. Renata Pacholczyk
Jacek Smoliński, wójt gminy Białogard, zapewnia, że w tym roku w wiosce są planowane remonty dróg, ale jeszcze nie ustalono których.

Dla mieszkańców Stanomina brak dobrej drogi to poważny problem. Dlatego napisali w tej sprawie list do wójta gminy Białogard. Jacek Smoliński zapewnia, że w tym roku w wiosce są planowane remonty dróg, ale nie jest powiedziane, że to będzie właśnie ta droga.

- W Stanominie jest kilka dróg, które wymagają remontu. Komisja komunalna wskaże drogę w najgorszym stanie i to ją wyremontujemy - mówi Jacek Smoliński.

Mieszkańcy sceptycznie podchodzą do zapowiedzi wójta. Nie wierzą, że doczekają się remontu drogi właśnie do szkoły i na stadion, chociaż - ich zdaniem - to powinno być zrobione w pierwszej kolejności.

Remont drogi, o który walczą mieszkańcy Stanomina to koszt- jak określił wójt Białogardu- kilkudziesięciu tysięcy złotych.

rp/ar

Posłuchaj

Mieszkańcy Stanomina sceptycznie podchodzą do zapowiedzi wójta
  • 00:00:00 | 00:00:00
::
Wójt gminy Białogard Jacek Smoliński
  • 00:00:00 | 00:00:00
::