Podsumowanie „Sportowego Weekendu” w Polskim Radiu Koszalin w niedzielę od godziny 19 do 20. Co nas czeka w dzisiejszej audycji?

KOSZYKÓWKA:

4. kolejka OBL i pierwsza wygrana Czarnych. Słupszczanie pokonali w Toruniu Twarde Pierniki 96:78.
Najwięcej pkt. dla słupszczan: S. Stein 19 i J. Suening 16. Dla gospodarzy M. Ertel 20 pkt.

MKKS Żak nadal bez zwycięstwa w I lidze. W 7. serii gier koszalinianie w HWS ulegli WKK Wrocław 70:78.
Dla Żaka najwięcej, 22 pkt., rzucił Mc.Murray, a dla WKK J. Galewski 17.

W niedzielę Kotwica Kołobrzeg podejmie w hali Millenium Hydro Truck z Radomia. Początek spotkania 15:00.

PIŁKA RĘCZNA:

3. kolejka I ligi kobiet i pierwsze zwycięstwo w I lidze szczypiornistek SPR Air Transfer. Koszalinianki w hali ZOS Gwardia pokonały AZS Gdańsk 33:26. 10 bramek dla SPR zdobyła Anna Matczak, a o jedną mniej Marta Sikora.

Wyjazdowa porażka w 5. kolejce II ligi mężczyzn KU AZS Politechnika Koszalińska. Zespół Dariusza Dworaczyka przegrał z SPR Wybrzeżem III Gdańsk 34:40, choć do przerwy akademicy prowadzili 17:15.

W niedzielę zagra koszalińska Gwardia. W 7. kolejce Ligi Centralnej zespół trenera Piotra Stasiuka podejmie Juranda Ciechanów. Początek spotkania w HWS o godz. 17:00.

PIŁKA NOŻNA:

Wyjazdowa porażka Gryfa w 14. kolejce grupy II, III ligi. Słupski beniaminek uległ w Niechorzu Wybrzeżu Rewalskiemu Rewal 0:1. Gola na wagę 3 pkt. strzelił w 26 minucie Dominik Siwiński.

niedziela 14:45 Sparta Sycewice - Anioły Garczegorze

Podsumowanie „Sportowego Weekendu” w Polskim Radiu Koszalin w niedzielę od 19:00 do 20:00.