
Polskie Radio Koszalin zaprasza na koncert. W środę, 7 sierpnia, w Studiu Koncertowo-Nagraniowym im. Czesława Niemena, w ramach Wakacyjnej Sceny Polskiego Radia Koszalin, wystąpi DARIA ZE ŚLĄSKA.
Koncert rozpocznie się o godzinie 19.
Wstęp jest bezpłatny, jednak obowiązuje rezerwacja miejsc.
- Pierwsza pula miejsc jest dostępna pod adresem mailowym: koncert@radio.koszalin.pl.
- Druga pula przeznaczona jest dla tych, którzy od 31 lipca do 6 sierpnia (środa, czwartek, piątek, poniedziałek, wtorek), od godz. 10.05 do godz. 14.00, będą słuchać audycji Polskiego Radia Koszalin „Na Dobry Dzień”. Szczegóły rezerwacji podawać będą prowadzący.
Daria ze Śląska - miała zostać zawodową siatkarką, ale po 11 latach treningów, kiedy nie szło jej już najlepiej, zrezygnowała i została historykiem. Nie lubi wielkich miast i tłumów. Mówi, że gdyby nie śpiewała, pisałaby teksty reklamowe albo powieści science-fiction. Jest ufna, cierpi na niezdecydowanie, a w smutku czuje się najbezpieczniej.
Ma na swoim koncie dwie płyty. Za pierwszą „Tu była” otrzymała statuetki Fryderyka w kategoriach fonograficzny debiut roku i album roku indie pop. Druga „Na południu bez zmian” ukazała się w tym roku.
W środę, 7 sierpnia, zagra i zaśpiewa specjalnie dla Słuchaczy Polskiego Radia Koszalin.