W „Studiu Kołobrzeg” mówiliśmy o ważnych i ciekawych sprawach dotyczących miasta i jego okolic.

Jak w każdy poniedziałek o tej porze podsumowujemy sportowe wydarzenia weekendowe. Materiał przygotował Mariusz Wolański.

materiał Mariusza Wolańskiego

W niedzielę w całej Polsce odbył się 42. Finał WOŚP. W Kołobrzegu miał miejsce orkiestrowy bieg zorganizowany przez Stowarzyszenie Nadmorscy Biegacze Kołobrzeg, były prezentacje i pokazy sprzętu i umiejętności służb mundurowych, a przede wszystkim obecnych było 225 wolontariuszy kwestujących na ulicach miasta. Relację z wydarzenia przygotował Mariusz Wolański.

materiał Mariusza Wolańskiego

Dobiegły końca ferie zimowe w naszym województwie. Zimą miejscowości nadmorskie nie są aż tak bardzo oblegane przez turystów jak te leżące w górach, jednak przedstawicie branży turystycznej działający nad morzem nie narzekają. Jak to jest w Kołobrzegu sprawdzał Mariusz Wolański.

materiał Mariusza Wolańskiego

 W Klubie Nauczyciela w Koszalinie otwarto ogólnopolską wystawę marynistyczną. Materiał na ten temat przygotowała Katarzyna Kużel.

materiał Katarzyny Kużel

„Otwarta Antena”: Maciej Mądrowski - szef kołobrzeskiego sztabu WOŚP, sierż. szt. Karolina Seemann - oficer prasowy policji w Kołobrzegu oraz Remigiusz Jankowski - ratownik medyczny ze Stowarzyszenia Paramedic

Gośćmi „Otwartej Anteny ” byli Maciej Mądrowski - szef kołobrzeskiego sztabu WOŚP, sierż. szt. Karolina Seemann - oficer prasowa policji w Kołobrzegu oraz Remigiusz Jankowski - ratownik medyczny ze Stowarzyszenia Paramedic. Tematem spotkania, które prowadził Mariusz Wolański było podsumowanie i ocena przebiegu tegorocznego Finału WOŚP w Kołobrzegu.

„Otwarta Antena”: Maciej Mądrowski, Karolina Seemann oraz Remigiusz Jankowski