Szukaj w serwisie

Katarzyna Kużel

k.kuzel@radio.koszalin.pl
94 347 09 15

O autorze

Zawsze pasjonowali mnie ludzie i historie, które noszą w sobie. Słuchanie opowieści o tym, co dla nich ważne i przekuwanie tego na radiowy materiał jest moją pasją. Uważam, że warto słuchać innych i że to pozwala spojrzeć na świat, z szerszej perspektywy. Lubię radiową publicystykę, która daje trochę więcej czasu na rozmowę niż newsy. Patrząc na świat, staram się szukać we wszystkim tematu i zawsze zastanawiam się, czy zainteresuje on naszych słuchaczy.
RozwińZwiń
27 lipca 13:03 Źródło: redakcja „Wieczorne spotkania”: letnie wydarzenia kulturalne w naszym regionie Miłośników kultury czeka tego lata w naszym regionie sporo atrakcji. O części z nich opowiedzieli poniedziałkowi goście „Wieczornych spotkań” 20 lipca 19:59 Źródło: redakcja Wystawa „Architektura i okolice” w Białogardzie [WIDEO] 20 lipca 09:49 „Wieczorne Spotkania”: lato w kulturze W kulturalnej odsłonie „Wieczornych Spotkań” nasi goście rozmawiali m.in. o wystawie „Architektura i okolice”, którą można oglądać w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich w Białogardzie. Poruszony również został temat planowania letnich koncertów 18 lipca 18:00 „Pałac Feniks - moje miejsce na ziemi” - Katarzyna Kużel 17 lipca 13:00 Rozmowa Katarzyny Kużel z pisarką Marzeną Mróz-Bajon 14 lipca 22:05 Źródło: redakcja „Wieczorne spotkania”: wakacyjne imprezy kulturalne Na jakie imprezy kulturalne w naszym regionie warto się wybrać? Jakie atrakcje przygotowano dla mieszkańców? Na m.in. te pytania odpowiedzieliśmy w „Wieczornych spotkaniach” 10 lipca 17:05 Źródło: redakcja Marzena Tkaczyk była gościem Katarzyny Kużel w audycji „Radioportret” Śmiało można powiedzieć, że Marzena Tkaczyk połowie mieszkańców Koszalina znana jest z prowadzenia warsztatów ceramicznych, a drugiej - z uczenia, jak poprawnie chodzić z kijami, czyli uprawiać Nordic Walking. 7 lipca 18:38 Zagroda Jamno: wakacyjne zajęcia Wakacje w Zagrodzie Jamno to czas intensywnych zajęć dla dzieci, rodzin i dorosłych. Właśnie rozpoczął się tam cykl warsztatów, w czasie których uczestnicy będą tworzyć koronki.
5 lipca 20:58 Źródło: redakcja „Wieczorne Spotkania”: lato w kulturze Przez trzy dni w podsłupskim Swołowie odbywał się tegoroczny Festiwal Twórczości Ludowej EtnoBaltica 2021. Niewielka miejscowość zamieniła się w wielobarwny tygiel tradycji za sprawą muzyki ludowej, wystroju i warsztatów dla dzieci oraz dorosłych.
1 lipca 15:10 Źródło: redakcja „Na dobry dzień”: co zrobić, kiedy dzieci nudzą się w czasie podróży? Jak zapewnić im rozrywkę, kiedy pada deszcz? - między innymi na te pytania odpowiadała Katarzyna Kaczor - animator zabaw, połowa duetu Klauni Kulki, która była gościem Katarzyny Kużel i Tomasza Trana w audycji „Na Dobry Dzień".
Więcej »