Tate McRae, zdobywczyni multiplatynowej płyty za swój pierwszy album, prezentuje drugie wydawnictwo „Think Later”, które ukazuje się dzięki wytwórni RCA Records.

Krążek „Think Later” został wyprodukowany przy współpracy z twórcą największych hitów ostatnich lat - Ryanem Tedderem (Taylor Swift, Beyoncé). Jest on przesiąknięty popowym brzmieniem i chwytliwymi melodiami. Prezentując niewyczerpany talent wokalny Tate i jej rozwój jako autorki tekstów, ta nowa odsłona jej twórczości zgłębia wszechobecne emocje związane z zakochiwaniem i przyjmowaniem na siebie trudnych emocji, których doświadczamy w wyniku kierowania się intuicją i głosem serca.

„Think Later” prezentuje najnowszy singiel „greedy”, który przyniósł gwieździe jej pierwszy #1 na globalnej liście Spotify i #3 w top 10 na liście Billboard Global 200. Ten pewny siebie, hipnotyczny utwór zebrał do tej pory ponad 313 milionów streamów i osiągnął #14 na Hot 100, a także #1 na liście najczęściej dodawanych utworów w Top 40 oraz Radio Hot AC w momencie premiery. To wszystko sprawia, że „(...) „greedy” staje się najlepszym debiutem wśród wypuszczonych przez nią singli, nazwany przez Billboard "artystycznym punktem zwrotnym... dynamicznym hymnem zbudowanym wokół potężnego, popowego hitu, w którym McRae zanurza się i wychodzi z falsetu, jednocześnie emanując niezachwianą pewnością siebie”.