fot. pixabay.com

Jak co tydzień, w sobotni poranek, rozmawialiśmy o najważniejszych wydarzeniach minionego tygodnia w Kołobrzegu i okolicznych miejscowościach.

Kołobrzeski poseł Platformy Obywatelskiej Marek Hok m.in. o przebiegu pierwszego posiedzenia sejmu X kadencji oraz o konflikcie w kołobrzeskiej PO.

rozmowa z Markiem Hokiem, posłem Platformy Obywatelskiej

Kołobrzeski poseł Prawa i Sprawiedliwości Czesław Hoc m.in. o perturbacjach sejmowych związanych z wyborami wicemarszałków Sejmu i Senatu oraz o problemach związanych modernizacją miejskiego stadionu piłkarskiego.

rozmowa z Czesławem Hocem, kołobrzeskim posłem Prawa i Sprawiedliwości

Senator Platformy Obywatelskiej Janusz Gromek oraz radny wojewódzki z Prawa i Sprawiedliwości Henryk Carewicz mówili o inauguracji prac parlamentarnych nowej kadencji oraz o rosnących ambicjach kołobrzeskiej piłki nożnej.

rozmowa z Januszem Gromkiem i Henrykiem Carewiczem

W „Panelu Samorządowym” uczestniczyli radni kołobrzeskiej rady miasta: Renata Brączyk (radna niezrzeszona), Dariusz Zawadzki (Kołobrzescy Razem) i Jacek Woźniak (Radni Niezależni). Goście Mariusza Wolańskiego skomentowali projekt budżetu miasta na 2024 rok.

„Panel Samorządowy”

O oczekiwanych zmianach w ustawie uzdrowiskowej oraz listopadowej ofercie turystycznej rozmawialiśmy z prezesem Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego w Kołobrzegu Mariuszem Ławro.

rozmowa z Mariuszem Ławro, prezesem Regionalnego Stowarzyszenia Turystyczno-Uzdrowiskowego w Kołobrzegu

O idei i rozpoczętych przygotowaniach do IX edycji Wigilii dla Samotnych rozmawialiśmy z koordynatorem Fundacji Wolne Miejsce Kamilem Barwinkiem oraz z wolontariuszkami Aliną Świątkowską i Urszulą Mroczkowską.

rozmowa z Kamilem Barwinkiem oraz z Aliną Świątkowską i Urszulą Mroczkowską

Audycję przygotował Mariusz Wolański

Opracowanie muzyczne: Adrian Adamowicz