Długo oczekiwany drugi album Madison Beer „Silence Between Songs” to kolekcja utworów, w których ta wyjątkowo utalentowana artystka opowiada głębokie emocjonalnie historie. Bada w nich tematy związane z rozwojem, refleksją i introspekcją. Składając hołd swoim ulubionym artystom, takim jak Lana Del Rey, The Beatles, The Beach Boys i Tame Impala, Madison zapewnia odświeżające i innowacyjne doznania dźwiękowe.

- Podczas podróży przez ostatnie dwa lata, czyli od czasów wydania poprzedniej płyty, bardzo dużo nauczyłam się o sobie i swoim artyzmie. Ten album opowiada historię wielu różnych fragmentów mnie, która odkryłam właśnie podczas tej przerwy i wyciszenia. Mam nadzieję, że słuchając go, moi fani będą tak samo zainspirowani, jak ja, kiedy go tworzyłam - tłumaczy Madison.

 

Madison Beer to autorka tekstów, platynowa artystka, producentka i autorka. Od czasu swojego muzycznego debiutu w wieku 12 lat Madison wyewoluowała na dynamiczną i wszechstronną artystkę, której brzmienie łączy pop, R&B i soul z potężnym, emocjonalnym wokalem, który przekazuje surowy i szczery obraz ludzkich doświadczeń. Madison zdobyła rzeszę oddanych fanów i uznanie krytyków za swoją wyjątkową mieszankę uduchowionych melodii oraz potężną skalę wokalną i introspekcyjne teksty, które eksplorują złożoność miłości, złamanego serca i samopoznania.

Twórcza siła, wizjonerstwo, teledyski i występy sceniczne Madison są skrupulatnie przygotowane tak, by oferować doświadczenie, które przenosi publiczność w świat wyobraźni.