fot. Katarzyna Chybowska/ Polskie Radio Koszalin
Biuro przy ulicy Połczyńskiej 24 oficjalnie otworzyli w środę posłowie Janusz Korwin-Mikke oraz Konrad Berkowicz.

Biuro będzie czynne w wybrane dni tygodnia w godzinach popołudniowych. Jak podkreślił Marcin Bedka, lider Konfederacji w Zachodniopomorskiem oprócz możliwości kontaktu z członkami partii, w biurze będzie też udzielana pomoc prawna: - Biuro prawne będzie prowadzone przez mecenasa Jana Adamczyka. Każdy, kto będzie potrzebował pomocy prawnej, ją otrzyma. W biurze poselskim będzie można także kontaktować się z nami w sprawie naszych akcji samorządowych, społecznych.

W otwarciu nowego biura wziął udział poseł Janusz Korwin-Mikke, jeden z liderów Konfederacji. Polityk jest w trakcie wakacyjnej trasy po polskim wybrzeżu. Jak podkreśla, stawia tu na spotkania z turystami: - Spotkałem się z dwoma, trzema tysiącami ludzi. Nastawiam się na przyjezdnych, ponieważ do mieszkańców małych ośrodków nigdy nie dotrę - stwierdził.

W środę spotkania z posłem Januszem Korwinem-Mikke odbędą się o godz. 16 w Łazach, o godz. 18 w Sarbinowie, a o godz. 20 w Mielnie. W czwartek będzie można spotkać się z parlamentarzystą o godz. 15 i 17 w Ustroniu Morskim.

kch/ar

Posłuchaj

Marcin Bedka, lider Konfederacji w Zachodniopomorskiem Janusz Korwin-Mikke, lider Konfederacji