W 32. kolejce Gwardia Koszalin pokonała na wyjeździe Jezioraka Szczecin aż 5:2. W stolicy województwa mecz rozegrał też Zefir Wyszewo, niestety uległ Hutnikowi aż 0:6.

Gwardia nie dała w Szczecinie szans Jeziorakowi. Podopieczni Tomasza Krzywonosa potrzebowali zaledwie 22 minut, by strzelić do siatki szczecinian trzy gole. Wynik spotkania otworzył w 13. minucie Mateusz Wróblewski. Pomocnik Gwardii potrzebował zaledwie pięciu minut, by po raz drugi trafić do siatki gospodarzy. W 22. minucie na 3:0 podwyższył Daniel Chyła. Tuż przed przerwą, bo w 42. minucie, zdobył czwarte trafienie dla koszalinian. W 63. minucie Gwardziści prowadzili już 5:0 po strzale Wiktora Sawickiego. Wydawało się, że ten wynik utrzyma się do ostatniego gwizdka. Tymczasem w 83. minucie i 88. minucie Jeziorak zanotował honorowe trafienia.

W Szczecinie mecz też rozegrał Zefir Wyszewo. Klub z gminy Manowo uległ jednak miejscowemu Hutnikowi aż 0:6. Grad bramek był też w Szczecinku, gdzie MKP pokonał Darłovię Darłowo 5:3. Gole dla podopiecznych Zbigniewa Węglowskiego strzelili Łukasz Jurjewicz, Daniel Czerwiński, Damian Mrówczyński, Michał Barański oraz Łukasz Szwejda. Z kolei dla zespołu znad morza trafiali dwukrotnie Jakub Kulon i Bartosz Dywan.

W innych ciekawych spotkaniach, Wieża pokonała w Postominie Leśnika Manowo, w Karlinie miejscowy Sokół uległ polickiemu Chemikowi 1:3, a w Dygowie Rasel podzielił się punktami z rezerwami Błękitnych Stargard, remisując aż 3:3.