Bazar militarny, kuchnia wojskowa, wystawa dioram, przejażdżki pojazdami wojskowymi i prezentacja zabytkowego sprzętu - to tylko niektóre z atrakcji imprezy, która odbywa się przy ulicy Lotników Morskich w Darłówku Zachodnim.
- Są pojazdy gąsienicowe, dwie amfibie, karetki wojskowe oraz wozy strażackie. Możemy zobaczyć również sprzęt, który w przeszłości był wykorzystywany przez polską i amerykańską armię - powiedziała Beata Knapik, współorganizatorka imprezy.
Na zlot przybyli pasjonaci historii z różnych zakątków kraju - m.in. Katowic, Poznania, Gorzowa Wielkopolskiego, a także ze Sławna czy Koszalina: - Co roku przyjeżdżamy do Darłowa na tę imprezę. Po pierwszym rozpoznaniu nowego terenu stwierdziliśmy, że jest on bardzo trudny, głównie ze względu na błoto.
Impreza zakończy się w niedzielę. Więcej w poniższym materiale.
red./rz
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl
fot. prk24.pl