Szukaj w serwisie
Płyta tygodnia
Rok 2022, tydzień 02
16/01/2022, 15:27
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, The Weeknd wydał swój piąty studyjny album. W realizację płyty zatytułowanej „Dawn FM” zaangażowani byli Tyler, the Creator, Lil Wayne, Quincy Jones, Oneohtrix Point Never i Jim Carrey.
Rok 2022
Tydzień 01
Płyta Tygodnia: EWA OSADA „Anatomicznie” 20 grudnia 2021 r. swoją premierę miała debiutancka płyta Ewy Osady, koszalińskiej wokalistki i instrumentalistki. „Anatomicznie” to niedający się zaszufladkować w jednym gatunku muzycznym projekt. Autorem niemal wszystkich kompozycji i tekstów jest Maciej Osada-Sobczyński. Płyta została objęta patronatem medialnym Polskiego Radia Koszalin
Rok 2022
Tydzień 52
Płyta Tygodnia: TORI AMOS „Ocean To Ocean” Tori Amos nigdy nie potrafiłaby pozostać w zamknięciu. Artystka występowała na żywo od trzynastego roku życia. Swoje życie dzieli między Kornwalię a Florydę oraz nieustanne trasy koncertowe. Jej piosenki są często wynikiem inspiracji podróżami.
Rok 2021
Tydzień 51
Płyta Tygodnia: STING „The Bridge” „The Bridge” to zestaw premierowych utworów, które prezentują niedościgniony kompozytorski talent Stinga. Artysta świetnie porusza się w różnych stylach i gatunkach, co słyszalne jest od samego początku jego kariery. Głównym singlem zapowiadającym „The Bridge” jest utwór „If It’s Love”
Rok 2021
Tydzień 50
Płyta Tygodnia: HALINA MLYNKOWA „Adeste Fideles" Tajemnicza, subtelna, o ogromnej wrażliwości artystka, której brzmienia muzycznych produkcji nabierają folkowych kolorów, a ciepła barwa głosu nadaje charakteru, właśnie nagrała kolędy.
Rok 2021
Tydzień 49
Płyta Tygodnia: LP „Churches” Album powstał w wyjątkowym dla wszystkich okresie pandemii. Jak przyznaje sama artystka: „Ten album jest jak przyjaciel. Przyjaciel, który przeprowadził mnie przez jeden z najtrudniejszych okresów w historii ludzkości i jednocześnie dosyć trudny okres w moim życiu. To wiele prawdziwych historii i spostrzeżeń, którymi mam okazję się z Wami podzielić”.
Rok 2021
Tydzień 48
Płyta Tygodnia: MICHAEL PATRICK KELLY „B.O.A.T.S" Michael Patrick Kelly powraca! Po czterech latach od ostatniego albumu, wyjątkowy artysta zapowiada piąty studyjny album „B•O•A•T•S”, który miał premierę 5 listopada 2021!
Rok 2021
Tydzień 48
Płyta Tygodnia: ANNA WYSZKONI „Nieznośna lekkość hitu-The Best Of" „Nieznośna Lekkość Hitu” jest podsumowaniem 25 lat muzycznej działalności Anny Wyszkoni. Ten album to sentymentalna podróż, pełna wrażliwości, pasji, miłości i spełnienia, ale także gorzkich doświadczeń życiowych i słabości, które zdarzają się każdemu
Rok 2021
Tydzień 46
Płyta Tygodnia: ADELE - „30" Po sześcioletniej przerwie brytyjska wokalistka powróciła z wyczekiwanym albumem
Rok 2021
Tydzień 45
Płyta Tygodnia: JAMES ARTHUR „It'll All Make Sense In The End" James Arthur powraca ze swoim czwartym długo wyczekiwanym albumem „It’ll All Make Sense in the End”.
Rok 2021
Tydzień 44
Płyta Tygodnia: KUBA BADACH „Obecny Tribute To Andrzej Zaucha" Codziennie album do wygrania "W dobrym klimacie"!
Więcej »