Szukaj w serwisie
Płyta tygodnia
Rok 2021, tydzień 38
26/09/2021, 18:43
„Loving In Stereo” to idealny taneczny album na jesień
Rok 2021
Tydzień 37
Płyta Tygodnia: METALLICA „The Black Album” W tym tygodniu posłuchamy zremasterowanej płyty „The Black Album” zespołu Metallica... 30 lat minęło. „The Black Album” to jeden z największych sukcesów komercyjnych i artystycznych wszech czasów
Rok 2021
Tydzień 36
Płyta Tygodnia: KOMBII „Kombii 5” Po 5 latach na półkach w sklepach muzycznych pojawił się nowy album zespołu KOMBII! Nie da się ukryć, że od dłuższego czasu słuchacze i fani zespołu zadawali, za pośrednictwem mediów społecznościowych, wciąż to samo pytanie: Kiedy nowa płyta? Niezaprzeczalnie apetyt wzrastał z wydaniem poprzednich dwóch singli zapowiadających premierę nowego albumu „KOMBII 5”: utwór „Przetrwamy” oraz „Ochronię nas”.
Rok 2021
Tydzień 35
Płyta Tygodnia: IMAGINE DRAGONS „Mercury - Act 1” Grupa pracowała nad albumem ze słynnym producentem Rickiem Rubinem. Na „Mercury – Act 1” Imagine Dragon porzuca naładowane metaforami teksty na rzecz emocjonalnych skrajności, nie powstrzymując się przed niczym. Tytuł został zainspirowany słowem „mercurial” w znaczeniu czegoś zmiennego, żywego, nieprzewidywalnego.
Rok 2021
Tydzień 34
Płyta Tygodnia: ONE REPUBLIC "Human"
Rok 2021
Tydzień 33
Płyta Tygodnia: JAKE BUGG "Saturday Night, Sunday Morning"
27-latek posiada na koncie cztery albumy i liczne hity. Mimo młodego wieku Jake ma bogate życiowe doświadczenie, którym dzieli się, ze swoimi słuchaczami dodając do nich odrobinę humoru. 
Rok 2021
Tydzień 32
Płyta Tygodnia: BARBRA STREISAND "Release Me 2" Barbra Streisand to jedyna artystka, która może pochwalić się zdobyciem pierwszych miejsc na liście najlepiej sprzedających się albumów w ostatnich sześciu dekadach! Na albumie „Release Me 2” znalazło się 10 niepublikowanych utworów, nagranych w latach 1962-2014. Zostały one napisane przez takie nazwiska jak Carole King, Randy Newman czy Barry Gibb. Selekcji utworów dokonała wyłącznie Barbra Streisand.
Rok 2021
Tydzień 31
Płyta Tygodnia: P!NK „All I Know So Far” Codziennie album do wygrania „W dobrym klimacie”!
Rok 2021
Tydzień 30
Płyta Tygodnia: PRINCE "Welcome 2 America" Codziennie album do wygrania „W dobrym klimacie”!
Rok 2021
Tydzień 29
Płyta Tygodnia: JOHN MAYER „Sob Rock” Codziennie album do wygrania „W dobrym klimacie”!
Rok 2021
Tydzień 28
Płyta Tygodnia: RENI JUSIS „Je Suis Reni” Album „Je Suis Reni” to zbiór niezapomnianych francuskich piosenek o miłości w wykonaniu Reni Jusis z zespołem. Repertuar albumu „Je suis Reni” jest prawdziwą francuską podróżą w czasie dla słuchacza
Więcej »