Szukaj w serwisie
Płyta tygodnia
Rok 2021, tydzień 24
20/06/2021, 10:57
Codziennie album do wygrania „W dobrym klimacie”!
Rok 2021
Tydzień 23
Płyta Tygodnia: DARIA ZAWIAŁOW "Wojny i Noce " Nowy longplay przygotowany w songwriterskim duecie Daria + Michał Kush to kolejny rozdział ich flirtu z francuską elektroniką. Na „Wojnach i Nocach” można usłyszeć syntezatory inspirowane brzmieniem lat 80. Nie brakuje tam również mocnych, gitarowych brzmień.
Rok 2021
Tydzień 22
Płyta Tygodnia: TULIA „Półmrok” Nowy rozdział w historii grupy Tulia nosi tytuł „Półmrok”. Niezwykły zespół, łączący w swej muzyce biały śpiew, charakterystyczny dla muzyki ludowej oraz najnowocześniejszą produkcję muzyczną - wraca z drugim, w 100% autorskim albumem!
Rok 2021
Tydzień 21
Płyta Tygodnia: NATALIA ZASTĘPA „Nie żałuję” Ta dziewczyna to bomba z opóźnionym zapłonem! Albo raczej w swoim retro-soul-blues-pop-rockowym tempie odpalającym się lontem! Singiel po singlu, nieśpiesznie, na przekór czasom.
Rok 2021
Tydzień 20
Płyta tygodnia: AREK KŁUSOWSKI „Lumpeks” Codziennie album do wygrania „W dobrym klimacie”.
Rok 2021
Tydzień 19
Płyta Tygodnia: RAG'N'BONE MAN „Life By Misadventure” Codziennie album do wygrania „W dobrym klimacie”!
Rok 2021
Tydzień 18
Płyta Tygodnia: ANDRZEJ PIASECZNY „50/50" Pięćdziesiąte urodziny to wystarczający powód do świętowania. Andrzej Piaseczny postanowił sprawić sobie jedyny w swoim rodzaju prezent - poprosił przyjaciół i ulubionych artystów o napisanie dla niego piosenki
Rok 2021
Tydzień 17
Płyta tygodnia: LANA DEL REY „Chemtrails Over The Country Club" Po sukcesie nominowanego do Grammy „Norman Fucking Rockwell” z 2019 roku, Lana Del Rey prezentuje wyczekiwany siódmy album „Chemtrails Over The Country Club”.
Rok 2021
Tydzień 16
Płyta Tygodnia: STING „Duets" Sting wydaje album z duetami. Na wydawnictwie znajdzie się przekrój najlepszych utworów, które Sting nagrał z innymi artystami.
Rok 2021
Tydzień 15
Płyta Tygodnia: GUTEK „Stan rzeczy" Codziennie album do wygrania!
Rok 2021
Tydzień 14
Płyta Tygodnia: KRÓL „Dziękuję" Król (Błażej Król) dał się poznać jako artysta wydający płyty rokrocznie. Dwa tysiące dwudziesty okazał się szczególny, był to rok bez nowej płyty Króla, przyniósł on jednak artyście nagrody takie jak Paszport POLITYKI czy Fryderyk a także objęcie wraz z Darią Zawiałow i Igo kierownictwa nad projektem Męskie Granie Orkiestra 2020
Więcej »