Szukaj w serwisie

Piotr Głowacki

p.glowacki@radio.koszalin.pl
698 632 567

O autorze

Przez 10 lat pisałem, ale w pewnym momencie uznałem, że wolę rozmawiać. I tak trafiłem do radia. Od tego czasu mówię, mówię, mówię... Najczęściej rano w programie miejskim nadawanym dla Słupska. Ostatnio także w popołudniowym regionalnym - dokładnie w Studiu Bałtyk. Lubię rozmawiać, lubię pokomentować (ale nie za długo). Co lubię jeszcze? Książkę - każdą, pod warunkiem,że historyczna. Sport - wszystkie dyscypliny, przy założeniu, że to koszykówka i to od strony trybun. Zainteresowania inne: polityka i samorząd - dla podniesienia adrenaliny.
RozwińZwiń
13 kwietnia 15:32 Jakie gry planszowe cieszą się największym zainteresowaniem wśród słupszczan? 13 kwietnia przypada Światowy Dzień Scrabble. Z tej okazji Piotr Głowacki rozmawiał o renesansie gier planszowych z Panią Małgorzatą Sokołowską, właścicielką miejsca, w którym można wypożyczyć ponad 300 „planszówek” 9 kwietnia 16:01 W „Studiu Bałtyk Słupsk” rozmawialiśmy m.in. o planowanej rewitalizacji Starego Rynku Zaproszenie Piotra Głowackiego w tym tygodniu przyjęli radni: Beata Chrzanowska, przewodnicząca rady miejskiej z Platformy Obywatelskiej oraz Jacek Szaran z Prawa i Sprawiedliwości 7 kwietnia 20:55 „Wieczorne spotkania”: o wspieraniu przedsiębiorstw społecznych w regionie w trudnym czasie pandemii Przedsiębiorstwa społeczne wyznaczają sobie cele ściśle społeczne i inwestują wypracowane nadwyżki w działalność lub we wspólnotę. Są one szansą na zatrudnienie m.in. dla osób wykluczonych. Nasi goście rozmawiali o tym, jak takie przedsiębiorstwa działają i komu są w stanie pomóc.
2 kwietnia 18:44 W „Studiu Bałtyk Słupsk” rozmawialiśmy m.in. o powodach rezygnacji z remontu lini kolejowej Bytów-Korzybie Zaproszenie Piotra Głowackiego w tym tygodniu przyjęli: Tadeusz Bobrowski - wiceprzewodniczący rady miasta z klubu Prawa i Sprawiedliwości, Małgorzata Lenart - radna z klubu Łączy nas Słupsk oraz starosta słupski - Paweł Lisowski 31 marca 16:02 Sensacyjne odkrycie archeologiczne w gminie Główczyce w Pomorskiem Lokalni badacze ujawnili wały przy rzece Łupawa, które są najprawdopodobniej elementem średniowiecznego grodu słowiańskiego. O szczegóły znaleziska Piotr Głowacki zapytał na antenie Radia Słupsk Tomasza Wiktorzaka, jednego z odkrywców 31 marca 11:35 Tomasz Urbaniak: większą część życia poświęciłem swojej pasji - historii Znany badacz historii regionu opowiedział Piotrowi Głowackiemu na antenie Radia Słupsk, jak zaczęła się jego miłość do odkrywania nieznanych faktów z przeszłości Słupska i okolicznych miejscowości 30 marca 19:58 Dominik Nowak otrzymał Nagrodę Teatralną Marszałka Województwa Pomorskiego Nagrody zostały przyznane przez zarząd województwa 27 marca, w Międzynarodowy Dzień Teatru. Jednym z wyróżnionych został dyrektor Nowego Teatru im. Witkacego w Słupsku. Z laureatem rozmawiał Piotr Głowacki 26 marca 16:40 W „Studiu Bałtyk Słupsk” rozmawialiśmy m.in. o sytuacji finansowej słupskiego akwaparku Zaproszenie Piotra Głowackiego w tym tygodniu przyjęli: Karolina Chalecka z parku wodnego „Trzy Fale”, Jarosław Borecki - dyrektor Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku oraz Halina Pioterek - pasażerka samolotu „PLL LOT An-24”, który 40 lat temu rozbił się pod Słupskiem 25 marca 13:50 Rzecznik słupskiego szpitala: mamy zajęte prawie wszystkie łóżka na oddziałach „covidowych” Marcin Prusak, rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. Janusza Korczaka w Słupsku był gościem Piotra Głowackiego na antenie Radia Słupsk. Rozmowa dotyczyła sytuacji w słupskiej placówce w związku z pandemią koronawirusa 24 marca 20:01 Mariusz Ożarek: najpóźniej w czerwcu zakończymy remont drogi między Łosinem a Barcinem Dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Słupsku był gościem Piotra Głowackiego na antenie Radia Słupsk
Więcej »