fot. prk24.pl
Dyrektor Zarządu Infrastruktury Miejskiej w Słupsku był porannym gościem na antenie Radia Słupsk. W rozmowie z Andrzejem Watemborskim opowiedział m.in. o utrudnieniach drogowych w mieście.

Przypomnijmy, w Słupsku trwa przebudowa wiaduktu kolejowego przy ul. Szczecińskiej. W związku z prowadzonymi pracami, kierowcy oraz piesi muszą liczyć się z utrudnieniami. Pierwszy etap tej inwestycji realizowanej w ramach modernizacji linii kolejowej nr 202 ma zakończyć się za siedem miesięcy.

Tomasz Orłowski zaznaczył na naszej antenie, że wprowadzone trasy alternatywne spełniają swoje zadanie: - Mają one wystarczającą przepustowość i występują jedynie minimalne utrudnienia.

Podczas czwartkowej audycji Tomasz Orłowski odnosił się także do pytań słuchaczy. Nasz rozmówca zachęcał do zgłaszania nieprawidłowości w miejskiej infrastrukturze pracownikom ZIM: - Czekamy na sygnały mieszkańców. To dla nas zawsze bardzo cenny głos. Oczywiście nasi pracownicy również zgłaszają odpowiednim działom nieprawidłowości.

Słupszczanie mogą skontaktować się z ZIM pod nr. tel.: +48 573 421 014, +48 573 421 016, +48 59 841 00 91 oraz za pomocą poczty elektronicznej: sekretariat@zimslupsk.pl.

Więcej w poniższym materiale.

aw/mt


Posłuchaj

rozmowa Andrzeja Watemborskiego z Tomaszem Orłowskim