Z okazji jubileuszu naszej rozgłośni, w środę 15 listopada zapraszamy na wyjątkowy koncert w wykonaniu Joli Tubielewicz.

Jola Tubielewicz na dużej scenie po raz pierwszy pojawiła się w 2008 roku - na 45. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu. Wielokrotnie uczestniczyła również w popularnym programie „Szansa na Sukces”.

W zeszłym roku ukazał się debiutancki krążek artystki. Album powstał we współpracy z czołowym polskim gitarzystą Grzegorzem Skawińskim. Rok 2022 obfitował także w inne sukcesy muzyczne artystki. Jola Tubielewicz znalazła się wśród 10 laureatów, którzy zakwalifikowali się do 25. Festiwalu „Pamiętajmy o Osieckiej”. Wokalistka zdobyła także Grand Prix Danuta Rinn Festiwal.

W lipcu tego roku otrzymała tytuł „Najlepszej wokalistki” na XVI Festiwalu Wielki Ogień im. Miry Kubasińskiej.

Pierwsza przygoda z Radiem Koszalin to „Przegląd zespołów rockowych” w Drawsku Pomorskim i specjalna nagroda od naszej rozgłośni. Na antenie Radia Koszalin miała miejsce również pierwsza radiowa premiera piosenki w wykonaniu Joli Tubielewicz. Był to utwór „Jesteś”. Wykonawczyni miała wówczas 13 lat.

14 marca 2013 r. w Studiu koncertowo-nagraniowym im. Czesława Niemena odbył się koncert „Jola Tubielewicz and Popcorn”. Artystka brała też udział w organizowanych przez nas koncertach - „Mój Niemen”, „Koncert w kratę”, czy „100 piosenek na 100 lat niepodległości”

Radio Koszalin jest patronem medialnym debiutanckiej płyty Joli Tubielewicz.

Rezerwacja miejsc pod adresem mailowym: koncert@radio.koszalin.pl i w audycji „Radio Koszalin na dobry dzień”, od 10 do 14.