fot. prk24
W charytatywnym spektaklu w Hali Sportowo-Widowiskowej w Jezierzycach weźmie udział kilkudziesięciu artystów. Jego premiera odbędzie się podczas Balu Integracyjnego „Dobrych Serc”.

Obok aktorów z Grupy Teatralnej Zaradni wystąpią radni i kierownicy jednostek gminy Słupsk. Reżyserką przedstawienia jest Marta Turkowska. Obecnie trwają próby do spektaklu, którego ścieżka dźwiękowa nagrywana była w studiu Radia Słupsk.

Barbara Dykier, wójt gminy Słupsk oraz aktorka w „Królestwie na opak” zaznaczyła na naszej antenie, że widzowie podczas spektaklu będą mogli się dowiedzieć więcej na temat ochrony środowiska: - Premiera odbędzie się podczas balu. Nasza bajka ma przesłanie ekologiczne - poza dobrą zabawą będzie można wynieść także sporo wiedzy.

- Bardzo się cieszę, że po przerwie spowodowanej pandemią, zostałam ponownie zaproszona do współpracy w takim przedsięwzięciu. W tym roku na scenie zaprezentuje się 31 osób. Moi aktorzy są doskonale przygotowani do sobotniego występu - dodała Marta Turkowska, reżyserka spektaklu.

Premiera „Królestwa na opak” odbędzie się w sobotę o godz. 17.00. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny.

Więcej w poniższym materiale.

mb/mt

graf. gmina Słupsk
fot. prk24
fot. prk24
fot. prk24
fot. prk24
fot. prk24

Posłuchaj

materiał Mariusza Brokosa