W 30. kolejce gr. 2. III ligi Bałtyk Koszalin przegrał u siebie z Olimpią Grudziądz 0:2. Dwie bramki padły także w Nowych Skalmierzycach, gdzie Kotwica wygrała z miejscową Pogonią 2:0.

Domowa porażka Bałtyku

Olimpia pierwsze trafienie zdobyła w 23. minucie. Rzut wolny. Piłkę po strzale jednego z zawodników gości odbił Michał Antkowiak. Zrobiło się zamieszanie w polu karnym, a po chwili futbolówkę w siatce umieścił Michał Cywiński. Na 12 minut przed końcem spotkania goście postawili kropkę nad „i”. Rzut wolny. Dośrodkowanie w pole karne Marcina Warcholaka i piłkę do siatki skierował głową Piotr Witasik.

Bałtyk Koszalin - Olimpia Grudziądz 0:2 (0:1)
Bramki: Michał Cywiński (23.), Piotr Witasik (78.).
Bałtyk: Michał Antkowiak – Paweł Rak, Rusłan Maruszka, Arkadiusz Jasitczak, Mariusz Bedliński (77. Kacper Szaflarski), Szymon Waleński, Jabub Bach, Borys Sobstyl-Jałoszyński (46. Rafał Kruczkowski), Jakub Forczmański, Adrian Cybula (66. Jan Król), Krystian Kąkol (66. Jakub Latański).

Trzy punkty Kotwicy w Nowych Skalmierzycach

Komplet punktów zapewnił Kotwicy wychowanek Bałtyku Koszalin Paweł Łysiak. Pomocnik, występujący jeszcze jesienią w Koszalinie, strzelił dwa gole. Pierwsze trafienie zanotował w 23. minucie. Łysiak popisał się silnym uderzeniem zza pola karnego. Drugą bramkę zdobył po zmianie stron, w 70. minucie.

Pogoń Nowe Skalmierzyce - Kotwica Kołobrzeg 0:2 (0:1)
Bramki: Paweł Łysiak (23. i 70.).
Kotwica: Oskar Pogorzelec - Damian Kostkowski, Piotr Łysiak, Dominik Chromiński (64. Grzegorz Goncerz), Bartosz Kalupa (48. Michał Graczyk), Paweł Łysiak, Jakub Szarpak, Arsen Slotiuk, Michał Kozajda, Leszek Jagodziński, Gabriel Szygenda (64. Mateusz Rościszewski).