fot.prk24.pl
Na sobotni - inauguracyjny koncert wyprzedano wszystkie bilety. Było ich niestety mniej niż zwykle, bo liczba miejsc dla widzów musiała zostać dostosowana rygorów sanitarnych.

Aleksandra Karnicka, kierowniczka Ośrodka Teatralnego Rondo zapowiedziała, że w lutym widzowie będą mogli obejrzeć dwa nowe spektakle.

- Zapraszam już w ten piątek na monodram Małgorzaty Sokołowskiej „Europa, Europa”. Tydzień później proponujemy naszym gościom widowisko Teatru Tańca Enza „Płonąca Żyrafa” - zapowiada kierowniczka. - Ciesze się, że słupszczanie są zainteresowani odwiedzaniem naszej placówki. Świadczy o tym długa lista rezerwacji na wydarzenia. Jeśli ktoś chce się wybrać na planowane przez nas premiery, warto się pospieszyć zostało już niewiele wolnych miejsc.

Teatr Rondo, oprócz dostosowania liczby miejsc do obostrzeń sanitarnych, wprowadził też nowe procedury dla widzów.

- Ze względu na pandemie dokonujemy pomiaru temperatury odwiedzających nas osób oraz po każdym spektaklu pełnej dezynfekcji obiektu. Widownia jest tak rozplanowana, że zachowany jest wymagany dystans - wyjaśnia Aleksandra Karnicka. - Pragnę także przypomnieć, że od 19 lutego Kino Rejs wraca do swojej macierzystej siedziby przy ulicy 3 Maja. Zapraszam do śledzenia strony internetowej www.sok.slupsk.pl, gdzie na bieżąco można śledzić jego repertuar - dodała.

Więcej w poniższej rozmowie

mb/mt

Posłuchaj

Rozmowa Mariusza Brokosa z Aleksandrą Karnicką