Szukaj w serwisie
Główne Pasma

Na Dobry Dzień

Poniedziałek - piątek, godzina emisji: 10.00 - 14.00

O audycji

Radio Koszalin na Dobry Dzień - z uśmiechem informujmy o ważnych sprawach dotyczących nas i naszego otoczenia. Ciekawostki, opinie słuchaczy, zaproszenia na koncerty. Pięć dni w tygodniu, mnóstwo gości i dwoje prowadzących.
30 stycznia
2025
Witraże, czyli sztuka światła i koloru rozmowa Tomasza Trana z Krzysztofem Mazurkiewiczem
21 stycznia
2025
Natalia Gromadzka: to zawód dla każdego, kobiety również świetnie odnajdują się za kierownicą autobusu

Gościem Beaty Góreckiej i Sylwestra Podgórskiego w audycji „Na Dobry Dzień” była Natalia Gromadzka, kierowca autobusu w Miejskim Zakładzie Komunikacji w Koszalinie.

„Na Dobry Dzień”: Natalia
20 stycznia
2025
Andrzej Astapczyk: dzięki międzynarodowym sukcesom polskich zawodników wzrosło zainteresowanie tenisem Gościem Beaty Góreckiej i Sylwestra Podgórskiego w audycji „Na Dobry Dzień” był Andrzej Astapczyk, trener tenisa z klubu sportowego „Bałtyk Tenis Koszalin” „Na Dobry Dzień”: Andrzej Astapczyk
17 stycznia
2025
„Na Dobry Dzień”: Międzynarodowy Dzień Pizzy Pizza wywodzi się z czasów starożytności, kiedy Grecy i Rzymianie piekli płaskie chlebki z dodatkami. Współczesna pizza pochodzi z Neapolu we Włoszech, gdzie w XIX wieku zaczęto dodawać do niej pomidory i ser. Pizza jest jednym z najpopularniejszych dań na świecie. Szacuje się, że aż 73% Polaków je pizzę minimum raz w miesiącu. Naszym ulubionym typem są Pepperoni, Margherita i Capriciosa. Zatem jaka powinna być ta "prawdziwa" pizza, co powinno się na niej znaleźć i w czym tkwi sekret światowego fenomenu pizzy? Na te pytania odpowiedział Maciej Buczek, który wraz z żoną prowadzi jedną z koszalińskich pizzerii. Materiał Tomasza Trana:
6 grudnia
2024
„Na Dobry Dzień”: przedszkolaki odpowiadają na pytania o świętego Mikołaja materiał Katarzyny Chybowskiej
2 grudnia
2024
„Na Dobry Dzień”: o wyjątkowych warsztatach malowania kawą materiał Katarzyny Chybowskiej
20 listopada
2024
Sylwia Hille-Jarząbek: rzeczywistość zaczyna przenikać się z wirtualnym światem, który nie zastąpi nam realnych więzi

Gościem audycji „Na Dobry Dzień” była psycholożka Sylwia Hille-Jarząbek. W rozmowie z Katarzyną Kużel i Tomaszem Tranem opowiedziała o tym, jaki wpływ internet wywiera na relacje międzyludzkie

„Na Dobry Dzień”: Sylwia Hille-Jarząbek
20 listopada
2024
Diana Sinkiewicz: przedsiębiorcze kobiety coraz częściej traktowane są w środowisku biznesowym na równi z mężczyznami

19 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Przedsiębiorczości Kobiet. Z tej okazji Katarzyna Kużel i Tomasz Tran zaprosili do audycji „Na Dobry Dzień” prezes Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców Dianę Sinkiewicz. Rozmawiano o kobietach, które coraz częściej decydują się na prowadzenie działalności gospodarczych

Diana Sinkiewicz, prezes Zarządu Zachodniopomorskiego Związku Przedsiębiorców i Pracodawców
18 listopada
2024
„Na Dobry Dzień”: czarny kot – ofiara przesądów? materiał Katarzyny Chybowskiej
8 listopada
2024
„Na Dobry Dzień”: rozmowa z dr Adamem Wyszomirskim „Na Dobry Dzień”: rozmowa z dr Adamem Wyszomirskim
Więcej »
Inne audycje w tej kategorii