Szukaj w serwisie
Publicystyka

Po Słowie

Niedziela, godzina emisji: 12.00 - 13.00

O audycji

W każdą niedzielę lokalni politycy komentują wydarzenia mijającego tygodnia. Do udziału w audycji są zapraszani przedstawiciele partii mających swoją reprezentację w Sejmie. Każda audycja rozpoczyna się od pytania dotyczącego spraw lokalnych.
27 listopada
2022
„Po Słowie”: m.in. o przygotowaniu Polski do przyjęcia ewentualnej, kolejnej fali uchodźców Zaproszenie Anny Popławskiej przyjęli poseł Czesław Hoc z PiS, poseł Jerzy Hardie-Douglas z PO, posłanka Małgorzata Prokop-Paczkowska z Nowej Lewicy, poseł Radosław Lubczyk z Centrum dla Polski, Koalicji Polskiej, Monika Baran z Partii Republikańskiej i Marcin Bedka z Konfederacji „Po Słowie” - 27.11.2022 r.
6 listopada
2022
„Po Słowie”: m.in. o trudnej sytuacji Szpitala Wojewódzkiego w Koszalinie W audycji „Po Słowie” goście Arkadiusza Wilmana komentowali sytuację w koszalińskim szpitalu oraz działania i wypowiedzi z nią związane, uchwałę w sprawie budowy elektrowni jądrowych w Polsce i budowę zapory na granicy polsko-rosyjskiej „Po Słowie” 06.11. (cz.1)
30 października
2022
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o budowie pierwszej elektrowni atomowej w Polsce W piątek premier Mateusz Morawiecki poinformował o wyborze amerykańskiej firmy Westinghouse jako partnera do budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej „Po Słowie” - cz. 1.
16 października
2022
„Po Słowie”: dyskusja nad propozycją dystrybucji węgla przez samorządy W piątek wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin poinformował, że Rada Ministrów przyjęła projekt ustawy, który określa cenę sprzedaży węgla dla samorządów na maksymalnym poziomie 1500 zł. Zapewnił, że węgiel dla odbiorcy końcowego będzie znacznie tańszy „Po Słowie” - cz. 1.
9 października
2022
„Po Słowie”: m.in. o eksplozji na Moście Krymskim Zaproszenia Arkadiusza Wilmana przyjęli: poseł Czesław Hoc - Prawo i Sprawiedliwość, senator Kazimierz Kleina - Platforma Obywatelska, poseł Radosław Lubczyk - Koalicja Polska, Agata Radek - Konfederacja, Jerzy Kotlęga - Nowa Lewica oraz Jakub Pyżanowski - Partia Republikańska „Po Słowie”, 9.10.2022 r.
18 września
2022
„Po Słowie”: m.in. o otwarciu przekopu przez Mierzeję Wiślaną Zaproszenie Anny Popławskiej przyjęli: poseł Leszek Dobrzyński z PiS, poseł Zbigniew Konwiński z PO, poseł Dariusz Wieczorek z Nowej Lewicy, poseł Radosław Lubczyk z Koalicji Polskiej, Marcin Bedka z Konfederacji i Jakub Pyżanowski z Partii Republikańskiej „Po Słowie” - 18.09.2022 r.
28 sierpnia
2022
„Po Słowie”: m.in. o sytuacji w przemyśle związanej z wysokimi cenami gazu Zaproszenie Anny Popławskiej przyjęli poseł Czesław Hoc z Prawa i Sprawiedliwości, poseł Piotr Zientarski z Platformy Obywatelskiej, poseł Radosław Lubczyk z Koalicji Polskiej, poseł Dariusz Wieczorek z Nowej Lewicy, Marcin Bedka z Konfederacji i Szymon Stachowiak z Partii Republikańskiej
„Po Słowie” - 28.08.2022 r.
21 sierpnia
2022
„Po Słowie”: dyskusja o zanieczyszczeniu Odry Ponad trzy tysiące strażaków, dwa tysiące policjantów oraz 1,3 tysiąca żołnierzy zostało zaangażowanych w akcję oczyszczania Odry. Służby na bieżąco monitorują sytuację na rzece. Strażacy stawiają zapory, odławiają martwe ryby i przekazują je do utylizacji „Po Słowie” - część pierwsza
7 sierpnia
2022
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” dyskutowali m.in. o programie reform „Nowoczesne Więziennictwo” O wsparciu dla odbiorców ciepła, programie reform „Nowoczesne więziennictwo”, a także bezrobociu najniższym od 32 lat dyskutowali w audycji „Po słowie” politycy z regionu „Po Słowie” - część pierwsza
24 lipca
2022
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o tzw. dodatku węglowym Sejm przyjął w piątek ustawę o dodatku węglowym, zakładającą wypłatę trzech tysięcy złotych każdego gospodarstwa domowego używającego do ogrzewania węgla „Po Słowie” - część druga
Więcej »
Inne audycje w tej kategorii