Szukaj w serwisie
Publicystyka

Po Słowie

Niedziela, godzina emisji: 12.00 - 13.00

O audycji

W każdą niedzielę lokalni politycy komentują wydarzenia mijającego tygodnia. Do udziału w audycji są zapraszani przedstawiciele partii mających swoją reprezentację w Sejmie. Każda audycja rozpoczyna się od pytania dotyczącego spraw lokalnych.
7 sierpnia
2022
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” dyskutowali m.in. o programie reform „Nowoczesne Więziennictwo” O wsparciu dla odbiorców ciepła, programie reform „Nowoczesne więziennictwo”, a także bezrobociu najniższym od 32 lat dyskutowali w audycji „Po słowie” politycy z regionu „Po Słowie” - część pierwsza
24 lipca
2022
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o tzw. dodatku węglowym Sejm przyjął w piątek ustawę o dodatku węglowym, zakładającą wypłatę trzech tysięcy złotych każdego gospodarstwa domowego używającego do ogrzewania węgla „Po Słowie” - część druga
17 lipca
2022
Politycy z regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o rządowym wsparciu finansowym dla gmin popegeerowskich W sobotę premier Mateusz Morawiecki w Ostrowicach w gminie Drawsko Pomorskie wręczył samorządowcom promesy na dofinansowanie inwestycji z trzeciej edycji rządowego Programu Inwestycji Strategicznych dla gmin i powiatów, w których funkcjonowały PGR-y. „Po Słowie” - część pierwsza
10 lipca
2022
„Po Słowie”: m.in. o wsparciu dla kredytobiorców w związku z podwyżką stóp procentowych Zaproszenie Anny Popławskiej przyjęli poseł Czesław Hoc z PiS, poseł Zbigniew Konwiński z PO, poseł Radosław Lubczyk z Koalicji Polskiej, posłanka Małgorzata Prokop Paczkowska z Nowej Lewicy, Monika Baran z Partii Republikańskiej i Marcin Bedka z Konfederacji „Po Słowie” (10.07.2022)
14 lutego
2021
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o podatku od reklam Ocenili również sytuację w Porozumieniu, w którym trwa spór o przywództwo między Jarosławem Gowinem i Adamem Bielanem „Po Słowie” - 14.02.2021
25 marca
2019
Goście audycji „Po Słowie” dyskutowali m.in. o karcie LGBT, którą wprowadzają niektóre samorządy Politycy rozmawiali również o trasie S6, wyborach do Parlamentu Europejskiego i planowanych protestach nauczycieli audycja „Po Słowie” (25.03.2019)
11 marca
2019
W audycji „Po Słowie” politycy z naszego regionu dyskutowali m.in. o strajku nauczycieli Gośćmi Piotra Głowackiego byli Zbigniew Konwiński - poseł Platformy Obywatelskiej, Jerzy Barzowski - radny Prawa i Sprawiedliwości w sejmiku województwa pomorskiego oraz Adam Jaworski - przedstawiciel Solidarnej Polski audycja „Po Słowie” (11.03.2019)
18 lutego
2019
W audycji „Po Słowie” wspomnienie o Janie Olszewskim. „To był zacny i uczciwy człowiek. Jego życie to swoista lekcja historii” Gośćmi Piotra Głowackiego byli senator Platformy Obywatelskiej Kazimierz Kleina, radny Prawa i Sprawiedliwości Tadeusz Bobrowski, przedstawiciel Zjednoczonej Prawicy Jan Kozłowski oraz reprezentujący Polskie Stronnictwo Ludowe Eugeniusz Krycki audycja „Po Słowie” (18.02.2019)
4 lutego
2019
Goście audycji „Po Słowie” odnieśli się do konwencji Roberta Biedronia i jego nowego ugrupowania „Wiosna” W każdy poniedziałek w studiu spotykają się lokalni politycy różnych ugrupowań, aby podczas godzinnego programu skomentować bieżące wydarzenia ogólnokrajowe, ale także rozmawiać o najważniejszych sprawach z regionu. Gośćmi Piotra Głowackiego byli: Piotr Müller - wiceminister nauki i szkolnictwa wyższego oraz poseł PiS-u, Zbigniew Konwiński - poseł PO, Paweł Lisowski - starosta słupski i przedstawiciel PSL-u, Jan Kozłowski - Porozumienie Jarosława Gowina audycja „Po Słowie” (04.02.2019)
21 stycznia
2019
Goście audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o negatywnych wpisach w internecie Cotygodniowa audycja na naszej antenie została tym razem zdominowana tematem mowy nienawiści polityków oraz negatywnych wpisów i gróźb w internecie. Goście audycji odnieśli się również do ataku nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza audycja „Po Słowie” (21.01.2019)
Więcej »
Inne audycje w tej kategorii