Szukaj w serwisie
Publicystyka

Po Słowie

Niedziela, godzina emisji: 12.00 - 13.00

O audycji

W każdą niedzielę lokalni politycy komentują wydarzenia mijającego tygodnia. Do udziału w audycji są zapraszani przedstawiciele partii mających swoją reprezentację w Sejmie. Każda audycja rozpoczyna się od pytania dotyczącego spraw lokalnych.
7 lutego
2021
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o luzowaniu obostrzeń Ocenili również, czy zaproponowana przez Platformę Obywatelską szeroka „Koalicja 276” jest możliwa oraz jak na tę propozycję zareagowały inne ugrupowania opozycyjne. Dyskutowali także o wizycie w Moskwie szefa unijnej dyplomacji Josepa Borrella „Po Słowie” - część pierwsza
12 stycznia
2020
"Po Słowie": dziś dyskusja między innymi o sytuacji na Bliskim Wschodzie, ale także o warszawskim Marszu Tysiąca Tóg
Dziś w audycji "Po Słowie" politycy z regionu dyskutowali między innymi o sytuacji na Bliskim Wschodzie, ale także o Marszu Tysiąca Tóg, który odbył się w Warszawie oraz o tym, że kandydatem Lewicy na prezydenta ma być Robert Biedroń. Pojawi się także temat kolejnych oskarżeń o łapówki, kierowanych pod adresem Marszałka Senatu Tomasza Grodzkiego.

5 stycznia
2020
Politycy w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o podwyżce płacy minimalnej Goście audycji rozmawiali także o niedzielach handlowych w 2020 roku oraz wyborach na szefa Platformy Obywatelskiej.
29 grudnia
2019
"Po Słowie": podsumowanie roku w naszym regionie, czyli samorządowe sukcesy i porażki Zaproszenie Arkadiusz Wilmana przyjęli: Zbigniew Grabarek – Polskie Stronnictwo Ludowe, Marcin Bedka - Konfederacja, Czesław Hoc - poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jacek Wezgraj - Nowa Lewica, Piotr Zientarski - poseł Platformy Obywatelskiej, Adam Jaworski - Solidarna Polska.
22 grudnia
2019
Politycy w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o trudnej sytuacji szpitali w naszym regionie [WIDEO] Goście audycji dyskutowali także o przyjętej w piątek przez Sejm nowelizacji ustawy o ustroju sądów powszechnych i Sądzie Najwyższym. Nie zabrakło także bożonarodzeniowych życzeń
15 grudnia
2019
Politycy w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o przyszłości lądowiska w Zegrzu Pomorskim Zaproszenie Arkadiusza Wilmana przyjęli Marcin Bedka - Konfederacja, Zbigniew Grabarek – Polskie Stronnictwo Ludowe, Czesław Hoc - poseł Prawa i Sprawiedliwości, Jan Kuriata - koszaliński radny Platformy Obywatelskiej oraz Małgorzata Prokop-Paczkowska - Nowa Lewica.
27 października
2019
Politycy z naszego regionu w audycji „Po Słowie” rozmawiali m.in. o protestach wyborczych Goście audycji dyskutowali również o tzw. aferze Mariana Banasia - szefa Najwyższej Izby Kontroli oraz „Tęczowym piątku”
20 października
2019
Politycy z naszego regionu zastanowili się, jaki będzie układ sił w Senacie Goście audycji podsumowali również wyniki wyborów parlamentarnych w naszym regionie. Dyskutowali także o zbliżających się wyborach prezydenckich
6 października
2019
Politycy z naszego regionu dyskutowali m.in. o budowie nowego dworca kolejowego w Koszalinie Goście audycji rozmawiali również o taśmach posła Platformy Obywatelskiej Sławomira Neumanna, zniesieniu wiz do Stanów Zjednoczonych oraz kampanii wyborczej. Wspominali także zmarłego Kornela Morawieckiego
8 września
2019
W audycji „Po Słowie” dyskutowano m.in. o trwającej kampanii wyborczej Gośćmi Anny Popławskiej byli: Radosław Lubczyk - poseł Nowoczesnej, klub parlamentarny PSL- Koalicja Polska, Stefan Romecki - poseł Kukiz'15, Czesław Hoc - Prawo i Sprawiedliwość, Jan Głodny - Polskie Stronnictwo Ludowe, Piotr Zientarski - Platforma Obywatelska oraz Jakub Pyżanowski - Porozumienie Jarosława Gowina.
Więcej »
Inne audycje w tej kategorii