Szukaj w serwisie

Iwona Kilczewska

i.kilczewska@radio.koszalin.pl
94 347 09 20/22

O autorze

Zabiegana, ale zawsze rzetelna. Matka i żona pokaźnej rodziny, ale najbardziej kochająca swoje trzy czarne psy. Spokój i ukojenie odnajduje w codziennych spacerach po lesie. Do pracy - nawet o 5 rano - bez względu na pogodę jeździ rowerem, choć jest starym, doświadczonym kierowcą. Hobby: polityka i nurkowanie.
RozwińZwiń
16 lipca 15:44 10-letnie dziecko wypadło z okna mieszkania na pierwszym piętrze bloku w Drawsku Pomorskim Chłopczyk z urazem głowy został zabrany przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala w Szczecinie 15 lipca 19:15 Źródło: redakcja Pożar stodoły w Lubuczewie koło Słupska. Dwie osoby ranne Zawalił się dach budynku. Dwie osoby z poparzeniami, w tym jedna nieprzytomna, zostały przewiezione do szpitala 7 lipca 10:09 Równe Szanse 60+: o konieczności szczepień osób starszych przed Covid-19 17 marca 09:41 Równe Szanse 60+: m.in. o koszalińskim Programie „Lek dla seniora” 2 marca 08:52 Pożar w szkole podstawowej pod Słupskiem [AKTUALIZACJA] W szkole podstawowej w Jezierzycach wybuchł dziś pożar. Słupscy strażacy ugasili ogień. W tej chwili trwa oddymianie pomieszczeń. W placówce, w czasie wybuchu, nie było dzieci - nikt nie ucierpiał
22 lutego 19:33 Źródło: redakcja Zarzuty i trzymiesięczny areszt dla Piotra R., podejrzewanego o zabójstwo 17-latka podczas imprezy urodzinowej w Mądrzechowie Sąd przychylił się do wniosku Prokuratury Rejonowej w Bytowie o tymczasowy, trzymiesięczny areszt dla 30-letniego Piotra R. Mężczyzna usłyszał trzy zarzuty - w tym zabójstwa 17-latka. Podejrzany twierdzi, że nie pamięta przebiegu zdarzenia 16 lutego 12:59 Źródło: redakcja Ruszyły szczepienia pracowników oświaty Szczepienia m.in. nauczycieli klas 1-3 oraz pracowników przedszkoli i żłobków jako pierwsza rozpoczęła Wojskowa Przychodnia Specjalistyczna w Koszalinie 28 stycznia 18:37 Źródło: redakcja Nowa siedziba białogardzkiego WOPR-u Starostwo Powiatowe w Białogardzie nieodpłatnie przekazało ratownikom budynek przy ulicy Szpitalnej. Trwa porządkowanie obiektu. Powstaną m.in. garaż, szatnie i pomieszczenia socjalne 13 stycznia 11:07 Źródło: redakcja 5-latek wypadł z okna mieszkania na trzecim piętrze kamienicy przy ulicy Młyńskiej w Koszalinie [AKTUALIZACJA] Chłopiec w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala. Jak dowiedziało się Polskie Radio Koszalin, dziecko jest na oddziale intensywnej terapii. Do zdarzenia doszło tuż przed godziną 10.00 5 stycznia 16:42 Źródło: PAP Kołobrzeżanin oszukany na ponad 168 tys. zł metodą „na zdalny pulpit” Mieszkaniec Kołobrzegu przekonany, że uzyskał możliwość realizacji transakcji na rynku kryptowalut, zainstalował aplikację, dzięki której dostęp do jego komputera i konta bankowego uzyskali oszuści. Jak podała we wtorek kołobrzeska policja pokrzywdzony metodą „na zdalny pulpit” stracił ponad 168 tys. zł.
Więcej »