Szukaj w serwisie
Publicystyka

Radiowy Klub Obieżyświata

Niedziela, godzina emisji: 13.00 - 15.00

O audycji

Wyprawy dalekie i bliskie, porady dla podróżujących. Niezwykłe opowieści ludzi, którzy podróżowanie uznali za swój życiowy cel, oraz tych, którzy po raz pierwszy w życiu odważyli się przekroczyć granicę. To także wizyty w najciekawszych miejscach regionu i spotkania z pasjonatami tych miejsc.
2 maja
2021
W „Radiowym Klubie Obieżyświata” spotkanie z fotografem przyrody Konradem Gaworkiem Jak to jest spotkać myszołowa oko w oko? Dlaczego tak trudno jest zrobić dobre zdjęcie ptakom? Czy czatownia to dobre miejsce do kontemplacji? rozmowa Jarosława Rochowicza z Konradem Gaworkiem - cz. 1.
25 kwietnia
2021
W „Radiowym Klubie Obieżyświata” spotkanie z Marzeną Dressler z grupy Land4travel
Gość Joanny Lejtan opowiedziała o podróży do Namibii
materiał Joanny Lejtan
28 marca
2021
Adam Szostek: skateboarding to dla dzieciaków często odskocznia od trudnej rzeczywistości Podróżnik, deskorolkowiec i miłośnik gór był w niedzielę gościem Jarosława Rochowicza w „Radiowym Klubie Obieżyświata” rozmowa Jarosława Rochowicza z Adamem Szostkiem
14 lutego
2021
W „Radiowym Klubie Obieżyświata” spotkanie z Katarzyną Łaskawiec i Tomaszem Sawirskim - ich wspólnej pasji podróżowania Goście Joanny Lejtan opowiedzą o odkrywaniu zakątków świata oraz blogu „Polska Po Godzinach”
materiał Joanny Lejtan
7 lutego
2021
W „Radiowym Klubie Obieżyświata” spotkaliśmy się z Jerzym Arsobą. Podróżnik opowiedział o pieszej pętli wokół Portugalii Gość Jarosława Rochowicza zabrał naszych słuchaczy na portugalski szlak rozmowa Jarosława Rochowicza z Jerzym Arsobą
11 października
2020
Audycja wspomnieniowa - Michał Ilczuk 1990 -2020r.
Michał Ilczuk odszedł od nas 2 października 2020r. na południowej ścianie Dih Sar w północnym Pakistanie. Był przyjacielem Radiowego Klubu Obieżyświata - wielokrotnie goszcząc na naszej antenie, a także prezentując swoje podróżnicze dokonania w Klubie Obieżyświata w studiu koncertowo-nagraniowym w Koszalinie. Posłuchajmy wspomnienia o Michale, które przygotował Jarosław Rochowicz:

Michał Ilczuk - wspomnienie:
25 sierpnia
2019
Radiowy Klub Obieżyświata: spotkanie z Danutą Zawadzką i Robertem Suszyńskim
23 czerwca
2019
Radiowy Klub Obieżyświata: m.in. spotkanie z Piotrem Rosadą
2 czerwca
2019
Radiowy Klub Obieżyświata: dziś spotkanie m.in. z Anitą Demianowicz
26 maja
2019
Radiowy Klub Obieżyświata: wędrówka po półwyspie Gargano
Więcej »
Inne audycje w tej kategorii