W Warszawie zmierzył się lider z wiceliderem. Lepsi po świetnej końcówce okazali się koszykarze ze Słupska, którzy wygrali z Dzikami 73:66.

Beniaminek sprawił duże problemy Czarnym, którzy do 35. minuty prowadzili tylko raz i to na początku pierwszej kwarty. Jednak Grupa Sierleccy Czarni Słupsk pozostali niepokonani. Zadecydowała o tym czwarta kwarta wygrana przez słupską drużynę 23:10. Dla gospodarzy 22 punkty zdobył Patryk Gospodarek . Miał też sześć asyst i cztery straty. Dla podopiecznych Mantasa Cesnauskisa 17 punktów zdobył Piotr Śmigielski, który zaliczył również 10 zbiórek i cztery asysty. Adrian Kordalski dołożył 16 "oczek", osiem zbiórek i pięć asyst. Po tym zwycięstwie Czarni zajęli fotel lidera rozgrywek, a za nimi jest Górnik Wałbrzych, który ma również 3 zwycięstwa, ale a gorszy bilans tzw. małych punktów.

Dziki Warszawa – Grupa Sierleccy Czarni Słupsk 66:73: 18:18, 20:17, 18:15, 10:23
Dziki: Gospodarek 22 (4x3), Krefft 11, Wojtyński 9, Pamuła 6, Dębski 6, Piliszczuk 5, Koźluk 4, Tokarski 3,

Czarni: Śmigielski 17 (2x3), Kordalski 16 (2x3), Pieloch 12, Kuligowski 9 (1x3), Pabian 8, Słupiński 6, Długosz 4, Wątroba 1.