W rozegranym awansem meczu pierwszej kolejki rundy wiosennej II ligi Gwardziści zremisowali 2:2 z drużyną z Pruszkowa.

Znicz był faworytem spotkania - plasował się na siódmej pozycji w ligowej tabeli z dorobkiem 24 punktów. Drużyna z Pruszkowa odniosła siedem zwycięstw, trzykrotnie zremisowała oraz poniosła siedem porażek. Z ostatnich siedmiu meczów wygrała cztery.

Publiczność zgromadzona na stadionie przy ulicy Fałata 34 obejrzała bardzo emocjonujące widowisko. Już od 6. minuty nasz zespół przegrywał. Bramkę zdobył Piotr Klepczarek. W 23. minucie wyrównał Przemysław Brzeziański. Na 2:1 podwyższył 2 minuty po przerwie Radosław Mikołajczak. Niestety, na kwadrans przed końcem spotkania wyrównał z kontrowersyjnego karnego Maciej Machalski.

Tym samym koszalińskiemu zespołowi nie udało się powtórzyć sukcesu z inauguracyjnego meczu, kiedy to pokonali drużynę z Pruszkowa 2:1.