fot. Jacek Żukowski
Słupska fundacja „Przystań” zaprasza 13 października o godzinie 18:00. Koncert kierowany jest do osób dorosłych z niepełnosprawnością intelektualną.

- Z inicjatywą tego koncertu wystąpiło stowarzyszenie Przystań. Akcja dotyczy nie tylko opieki, ale także aktywizacji osób niepełnosprawnych - powiedziała prezydent Słupska Krystyna Danilecka-Wojewódzka.

- Zapraszam państwa na wspaniały koncert charytatywny, którego główną gwiazdą będzie Olga Bończyk. Koncert odbędzie się pod honorowym patronatem Fundacji Anny Dymnej „Mimo wszystko” - powiedziała Zofia Stodoła ze stowarzyszenia „Przystań”.

W trakcie muzycznej imprezy odbędzie się licytacja. Bilety w formie zaproszeń są rozprowadzane przez fundację „Przystań”. Można je nabyć w Słupskim Centrum Organizacji Pozarządowych i Ekonomii Społecznej przy ul. Niedziałkowskiego 6, od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 16 lub w filharmonii w piątki od godziny 10 do 12 oraz od 14 do 16. Cena to 50 zł. To minimalny date​k na rzecz utworzenia Przedsiębiorstwa Społecznego „Przystań”.

jż/iw

Posłuchaj

Krystyna Danilecka-Wojewódzka i Zofia Stodoła