fot. Krzysztof Klinkosz/Polskie Radio Koszalin
Gośćmi Krzysztofa Klinkosza w sobotniej audycji byli: Sebastian Wiewióra - asystent trenera reprezentacji Polski, Michał Kubik - zawodnik oraz Mateusz Gołas - manager drużyny.

Przypomnijmy, reprezentacja Polski w futsalu zagra w Koszalinie z Azerbejdżanem w meczu eliminacji mistrzostw świata. Spotkanie w koszalińskiej Hali Widowiskowo-Sportowej zaplanowano na 7 marca, na godzinę 20.00.

Niestety ostatniego spotkania biało-czerwonych nie można zaliczyć do udanych. W piątek w Kołobrzegu reprezentacja Polski przegrała w meczu towarzyskim z Ukrainą 1:4: - Pomimo tego wyniku nawiązywaliśmy równorzędną walkę, świadczą o tym także statystyki. Liczba bramek była po stronie przeciwnika i to jest do poprawy. Mamy swoje cele i ambicje i grając na tym poziomie nie możemy pozwolić sobie na takie straty podczas najbliższego meczu - powiedział Sebastian Wiewióra

Michał Kubik zaznaczył na naszej antenie, że zawodnicy od początku chcieli zagrać mecz z Azerbejdżanem w Koszalinie: - Znamy miejscową halę i czujemy się w niej bardzo dobrze. Liczymy, że przyniesie ona nam dużo szczęścia i pozwoli nam awansować do mistrzostw świata.

Więcej w poniższej rozmowie

kk/mt

Posłuchaj

rozmowa Krzysztofa Klinkosza z reprezentantami Polski w futsalu cz. 2 rozmowa Krzysztofa Klinkosza z reprezentantami Polski w futsalu cz. 1